Todellisuus on tarua ihmeellisempää; paras suutilija jonka kanssa olen imutellut ei ollut yksikään tyttöystäväni, ei viikonloppuhoito tai yhdenyön heila, ei ollut hyvännäköinen, eikä kiinnostanut minua pätkääkään tunteellisesti, romanttisesti tai seksuaalisesti - kyseessä oli pitkäaikainen tuttuni, melkolailla isokokoinen ja komea nuori nainen, jonka kanssa hetken mielijohteesta kerran teininä suutelin.
Yleisesti olen hiton tarkka seksikumppaneistani ja taitaapa minussa olla hieman sovinistiakin, sillä en vilkaise ylipainoisia naisia päinkään vakavissani.
Paras suutelu-kokemukseni
Nallen-Kunto-Kaura
1
2462
Vastaukset 1
- paljostapa jäät paitsi
Voi voi! Tämä liikakiloja omistava neitonen, jonka suutelu jäi sinulle mieleen, saattakin olla se ainutkertainen.
Jospa ne laiheliinit ovatkin niin itseään täynnä etteivät ikinä kykene samaan kuin tämä pulskempi neitonen? Ja muuten, laiheliinitkin saattavat lihoa, ja ilman suutelutaitoa!!!
Olisit korjannut aarteen talteen!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 981211
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku88843Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella31774- 66683
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93616- 31603
- 18558
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist15541Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43513- 10466