Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Sahamies hävis 1,6 miljoonaa

3206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hävisi pokeriyhtiön rahoja, jotka näin palautuivat pokeriyhtiölle. Luuletko että omia rahojaan pelasi?

Äänestä
  • Ei Rahamies kuulu Full Tiltin talliin. Ihan omia masseja pelasi et sillei hei!

    Äänestä

Toi summa ei tunnu Illun kassassa tai pääkopassa miltään et sillei hei! Normaalia pokerivarianssia tolla tasolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hohohohoh kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200903079203430_uu.shtml

Näin sitä pitää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu