lotossa huijausrivi

aina kerätään

"jättipottia" jonka sitten mukamas yksi saa, just joo uskokoon ken tahtoo.

7

661

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jättipotti odottaa

      myös s-marketin jokeripokerissa jos saat viitoset tai värisuoran egen paukulla ni rikastut heti 20eurolla! jiihaaah!

    • syklit

      Niin, hieman on sellaiset syklit.

      Totuus on, että pelin suosio laskenut.

      Ei pärjää muille.

    • Se on katos huonot todenäköisyydet. Jollekkin se kuitenkin osuu.

    • Rivi viikossa

      Tuota sanotaan yksinkertaisesti tilastomatematiikaksi. Pelin omistaja voi hyvinkin tarkasti säädellä ulos ja sisään virtaavaa rahaa.

      Ikävä puoli tässä on, ettei Veikkaus vieläkään anna julkisuuteen kaikkien peliensä palautusprosentteja, vaikka ne pitää olla näkyvissä. Osasta peleistä palautusprosentit löytää, kun osaa ne kaivaa. Osasta ei ole saatavilla.

    • Säälittävän

      Rajamailla. Porukka kirkuu, Keno HUIJAUSTA, Lotto HUIJAUSTA. Ja mitä teette PELAATTE! Olette te nyt tavallisia tampioita, älkää helvata pelatko jos kaikki on mielestänne huijausta. Sixpäkki kaljaa on taatusti kannattavampi sijoitus, pulloista saa pantin takaisin. Järkyttävä uutinen teille. Onnenpelit on tasan mitä sana jo sanoo onnenpelejä. Järkyttävän naiivia kuvitella niillä rikastuvansa.

      • lafautellu ihan

        samaa. miten saatanassa jengi jaksaa parkuu päivästä toisee et kaikki o kusetusta..
        toi sun vinkki oli kyllä täysin sopiva, en ois ite parempaa keksiny nakata..


      • futskuu
        lafautellu ihan kirjoitti:

        samaa. miten saatanassa jengi jaksaa parkuu päivästä toisee et kaikki o kusetusta..
        toi sun vinkki oli kyllä täysin sopiva, en ois ite parempaa keksiny nakata..

        Omalta kohdalta voin sanoa että Kyllä ainakin veikkaus on minulle maksanut voitot. Mennään noin puolivuotta taaksepääin kun sain lotossa 6 1 oiekin mutta niitä samoja olikin sitten 16 muulla. prkl että vitutti. Mutta nohh 36000 tuli kuitenkin. Kuponki piti viedä veikkauksen konttorille tampereella ja sieltä rahat siirrettiin sampo pankin tililleni. Ei sen kummempaa. Tosin olen voittanut noin 10vuotta sitten ja lotossa mutta silloin tuli vain 27500 markkaa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      63
      1251
    2. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      11
      900
    3. Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?

      "Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol
      Maailman menoa
      75
      815
    4. Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa

      Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.
      Kajaani
      87
      692
    5. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      644
    6. Tunnusmerkkejä Kaivatulle

      Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt
      Ikävä
      37
      579
    7. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      46
      574
    8. Oletko nainen enää täällä?

      En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv
      Ikävä
      36
      534
    9. Jymyuutinen: Suomen talous kasvaa hurjaa vauhtia

      https://www.iltalehti.fi/talous/a/11fba8a8-a7fb-44f4-a58b-f129f6d5bdf5 Akavan pääekonomistin mukaan Suomen kokonaistuot
      Maailman menoa
      120
      534
    10. Hurmasit sitten minut

      kauneudellasi nainen ja kun sait minut rakastumaan itseesi muutuit ihan porsaaksi etkä välitä vartalostasi enää yhtään.
      Ikävä
      43
      523
    Aihe