Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Devils on iskussa!!!!

Devils on melko kovassa iskussa. Itse seurasin onneksi Tepon vihjettä pelata Islandersia ja korjaan isot rahat yli 3 kertoimella kun Islanders vie.

Kiitos Teppo jälleen kerran!!! Tepin vihjeillä ei voi hävitä vaikka haluaisi!!!
175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei tuo peli ole vielä pelattu. Tämä kuitenkin todistaa taas sen ettei alle 1,8 kertoimia kannata pelata NHL:ssä. Joukkueiden taso ero sitä luokkaa, että vielä NJD voi tulla, varsinkin kun pari erää jäljellä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tepon neuvoja seuraava kirjoitti:

Devils on melko kovassa iskussa. Itse seurasin onneksi Tepon vihjettä pelata Islandersia ja korjaan isot rahat yli 3 kertoimella kun Islanders vie.

Kiitos Teppo jälleen kerran!!! Tepin vihjeillä ei voi hävitä vaikka haluaisi!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu