Nyt pitäisi Ruususelle keksiä jotain mies, että saataisiin loppumaan nuo typerät lööpit.
Ruususelle Mies!
Koistinen.
5360
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
että tehtäisiin se tosi-TV-sarja "Susanille sulhanen"?:) Mä olen ehdottanut jo muutamaan kertaan tällä palstalla mutta siihen tarvitaan noita TV-ihmisiä että joku kanava ottais asiakseen tehdä sen ohjelman. Josko sitten päästäisiin noista Susanin miehenpuutevoivotteluista:/
Ohjelmassa tietty Susan kämpille kamerat vahtaaman ja sitten eri julkkiksii vieraaks yleisön äänestysten mukaan. Jos mies ei "kelvannu" Susa sitten tekis arvion miehestä, jot muitten naisten ei tarvis tyyppää kaikkia ukkoja. Tietty julkkis vieraat olis kivoja, kuten se strippaaja Lötkö vai mikäs se olikaan ja monet muut. 24h maksullisella kanavalla ja tunnin kooste ilmasex. Vaikkaus vois panna myös pitkävedon, miten pitkään suhteet kestää.
Hauska ajatus sinänsä. Mutta ei tuollaista ohjelmaa tekemällä lööpit Ruususesta lopu. Harvoin tuollaisista sulhasen tai morsiamen hakuohjelmista itselleen sulhoa tai morsmaikkua löytää - esimerkkeinä tuosta mm. ohjelmat Sinkkuäidille sulhanen, Unelmien poikamies ja Noora menee naimisiin. Sittenhän lööpit vasta Ruususuutisia lykkäisivätkin, kun Ruusunen ei löytäisi prinssiään ohjelman avulla tai prinssi ottaisi hatkat suhteesta. Ja saattaisipa tuosta jälleen yksi kirjakin maailmalle Sussun toimesta maailmalle pulpahtaa. Huvittaa kyllä Ruususen julkisuusintoilu ja kaiken maailman jutut Ruususesta. Tuollaisille jutuille naureskeltiin jo viime perjantaisessa Pressiklubissakin, eli Ruususuutinen tai Tukiaisuutinen ovat jo käsitteitä! Toimittajilta toivoisin enemmän kritiikkiä siitä, mitä kannattaa kirjoittaa ja Ruususelle soisin itsekritikkiä koskien sitä, mihin kaikkiin juttuhin lähes 40-vuotiaan naisen todellakin kannattaa medioissa lähteä mukaan ja haastatteluja antaa.
Olisi hyvä pari
Molemmat erittäin julkisuuden janoisia
kuin Tukiainen! Eihän tylsempää ole, lopettakaa tuo jauhaminen niin ehkä painuisi mediasta unholaan.