Arpoja joilla oikeesti voittaa

Nim. 5000€ Triolla

5

2591

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • on nämäkin

      Tuli raavittua niitä äsken 100 eurolla pikkuvoitot päälle. Suurin "voitto" oli 6 euroa. Eli se siitä, aivan yhtä surkeita kuin kaikki muutkin arvat. Ennemmin laitan rahani Suomalaisille kuin Ruotsalaisille - tyhjän saa pyytämättäkin. Vrt. Veikkaus ja Betsson.

    • harrisko

      Minä kyllä en oikein noihin arpoihin luota.Itse vedän jalkapallovetoja,kahdeksassa peliyhtiössä,veikkaus mukaanlukien.Joka päivä nettoan 80-220 euroon,että silleen.Olen pelaillut jo vuosia,enkä nosta suotta panostani yhtään isommaksi,jotta en häviä pelirahojani.Huonona päivänä tulee vaan noin toi 80,mutta normaali päivä,teen tiliä sellasen 150.Ajattele se tulee joka ikinen päivä.Elikkä elän aika leveesti,jo pelkillä voitoillani.

    • Nim. 5000€ Triolla

      Ihme kitinää. Meikäläinen kertoo tuplasti paremmasta arvasta ja jengi täällä vaan valittaa. Nää on arpoja, ei kai näistä joka lapulla oo tarkotuskaan voittaa!!!

      Mä sain rahat tilille, joten ei tod. oo mitään huijausta.

      Sille ei voi mitään, että ruåttalaiset järjestää paremmat pelit kuin Veikkaus ja Ray ikinä.

    • Erkkiroisko

      Minä taas tein eilen totolla karvan auki viissataa.Systeemillä että aina tuplaa.Alkupääoma oli vaan kakskymppiä.Olen tehny samalla tyylillä jo useasti hiukan hilloa,mutta normaalisti voitto on tosin ollu sellasen satasen luokkaa.Joskus on jopa niinkin käynny,että ei voittoa joka päiä ole tullut,mutta se on paikattu vaikka seuraavana päivänä.Olen äkkiä laskettuna kolmatta tonnia voitolla ja noin kolme kuukautta olen silloin tällöin pelaillu,ehkä pari kertaa viikossa.

      • The Rat

        Jos oikein ymmärsin, että tuplaat panoksen aina hävitessäsi, pelaat vaarallista peliä.

        Voittoa tulee tasaisesti vähän, mutta kerralla menee sitten enemmän...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pystyisitkö pitämään

      Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
      Ikävä
      68
      6932
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      63
      6813
    3. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      148
      5466
    4. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      50
      4503
    5. En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä

      Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛
      Ikävä
      20
      4099
    6. Onnettomuus

      Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?
      Kuhmo
      5
      3710
    7. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      37
      3268
    8. Tuntuuko ettet tiedä

      Enää miten toimia mun suhteen. Kun en taida tietää itsekään
      Ikävä
      28
      3203
    9. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      76
      2792
    10. Köysi alkaa kiristyä putinin kaulalla....

      Putin pelkää eniten juuri omaa porukkaansa, ja siihen on varmasti syytä kun sota ei ole mennyt hyvin, tappiot ovat valta
      Maailman menoa
      40
      2279
    Aihe