VT-2 ja VT-8

Kyseiset tiet ovat todella vaarallisia ja epämukavia varsinkin raskaalle liikenteelle. Tiet ovat kuin "sianselkiä". Kaistat ovat niin kallellaan ojaanpäin ettei tahdo penkillä pysyä.
2430
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei asu Pekkarinen ilmeisesti valtateiden 2 ja 8 vierellä kun ei ole vielä korjattu. Mut annas olla kun jonkun ministerin vaalipiirissä on joku huono tierumpu niin jo rapa suupielessä pidetään möykkää.

Äänestä
  • ei oo menny hukkaan kun saavat edes kotiseudulleen jotain aikaiseksi hyvä edes niin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tieprofiilit kirjoitti:

Kyseiset tiet ovat todella vaarallisia ja epämukavia varsinkin raskaalle liikenteelle. Tiet ovat kuin "sianselkiä". Kaistat ovat niin kallellaan ojaanpäin ettei tahdo penkillä pysyä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu