Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

keltsu vain

olen katsellut huolestuneena kampanjaa jolla paikasta tehdään hetero ja e bi ja pariskuntien paikkaa. Suomi on vapaa maa ja keltsu kaikkien pääsyn alainen. Mutta jääkö meille homoille enää yhtään mitään. Nimim. Taas otetaan pois
4641
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Homot palatkoon rantapusikoihin runkkailemaan toisiaan, jos naisen tai normaaliseksin näkeminen noin paljon pelottaa.

Äänestä

...en ainakaan eilen nähnyt Keltsussa. Mutta muuten mielenkiintoisen näköinen mesta, toivottavasti jatkossa siellä käy myös muita kuin homoja. erityisesti alakerran huoneet aika lystikkäitä ja monenmoisia ajatusleikkejä herättäviä. joten roohkeasti sinne vaan! Nimim. käyty on
P.S. Ja tämä ei TODELLAKAAN ole mikään henkilökunnan viesti!

Äänestä

Eli nyt viriilejä heteromiehiä töiden jälkeen olisi saatavissa

Äänestä
  • jotta kuinka homopariskunnat harrastavat kimppakivaa
    keskenään vai onko se sitä papempi mitä enempi niitä olisi yhtäaikaa toistensa kimpussa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


homoille kirjoitti:

olen katsellut huolestuneena kampanjaa jolla paikasta tehdään hetero ja e bi ja pariskuntien paikkaa. Suomi on vapaa maa ja keltsu kaikkien pääsyn alainen. Mutta jääkö meille homoille enää yhtään mitään. Nimim. Taas otetaan pois

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu