ja tietenkin hinta paikalle jos tarjolla.
kalajoelta olisiko
karsina paikkaa?
8702
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Paikkaa siis mille?
ojilla ja naaraalla.
Ekssää tajuu...
oottako te kalajokiset kaikki noin yksinkertaisia immeisiä ? voi helevata soikoon kun karsina paikkaa etsitään niin eiköhän kyseessä ole hevonen !!! me oululaiset kun muutetaan kalajoelle ja tinkeri kun on ni karsinan haussa ollaan possua en yhtä laittais ;) ja tinkeri jos on liikaa niin meeppä vittu googleen jos tiedät mikä se on :)
Ei kannata kirosanoja kirjoittaa jos ei osaa edes suomen kieltä. Jatka kirjoittaja siellä peruskoulussa ahkerasti opiskelua!
peruskoulu on käyty jo vuosia sitten,ja ihan töihin olen tulossa maksamaan veroja kalajon kaupungille(huom! en ole viemässä miestäs enkä ole lesbo)ole huoleti. hommaappas kuule pelle jotain muuta tekemistä kuin pilkun nussimista :) vaikka oulusta olenkin muuttamassa niin en ole perseennuolija(kieli ei ole musta) ja sanonkin mieluiten asiat päin naamaa , toivottavasti tavataan ja saan sanottavani sanoa suoraan sinulle(toivottavasti maalais juntti et pasko housuus) ei ole tapana nimettömänä jauhaaa paskaa näillä palstoilla ;) niinkuin sinulla ;) kysymys: ärsytinkö tarpeeksi ?vai haluatko lissää ? :) ;)
onpa muuten lapsella pikkusen hieno otus !ei joka muksulla olekaan.
ostele ;)
Onx tää niitä romanihevosia?