HEi,
onko kukaan osallistunut fanimatkoille joita joku fun club järjestää? Mietin vaan kun hinta on Lahteenkin 20 e, niin sisältääkö se lipunkin. Miksi hinta on kympin kalliimpi jos ei ole jäsen.
Kohtuuton korotus mun mielestä! Mietin josko menis junalla lahteen.
Fun club
3
315
Vastaukset
- Glubb fun
Fun glubb tarjoaa usein Sports-acadymyssä 0.01% halvempaa viinaa.
- Bluus
Ajattelin vain että, onko tunnelmaa vai pitäskö tyytyä junamatkailuun...
Järjestääkö fun club paljon matkoja ja onko tuo jäsenmaksu hintansa väärtti. - Pelsugirl
Kohtuullinen hinta on 30 eur matka sekä lippu istumapaikoille Lahteen teidän Bluus klupilla. Tulee melko kalliiksi jos maksat junaliput ja ostat pääsyliput erikseen ja juna-asemalta on pitkä matka Isku Areenaan kävellä. Että jos rahasta on kiinni, niin halvemmalla pääset klupin kanssa kuin ominpäin.
Suosittelen muutenkin fanimatkaa, ne on hauskoja kaikenikäisille, kun on yhteinen intressi. Tervetuloa Lahteen :-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sebastian Tynkkynen (pers.) ei vastusta raiskauksia
"Sebastian Tynkkynen oli ainoa 14 suomalaismepistä, joka vastusti uutta suostumuksen puuttumiseen perustuvaa raiskauslak1094505Purra jäi kiinni valehtelusta, Heinäluoma ei
Ja heti alkoi Purra joukkoineen maalittamaan Heinäluomaa. Niin toimii äärioikeistoa edustava putinistipersulauma, jonka553316- 841103
Alkuperäinen kristillinen kaste on uskoville annettava upotuskaste
Kreikan sana BAPTIZO merkitsee upottamista. Alkuseurakunta kastoi upottamalla Apostolien tekojen kirjan mukaan: Ap.t 2552929Me, Suomen kansa, vaadimme Riikka Purraa jatkamaan valtiovarainministerinä!
Ja jollei valtiovarainministerinä, niin sitten pääministerinä. Purra on nostanut Suomen talouden nyt komeaan kasvuun Ma82809- 168769
- 57759
Pitäisikö naisen haluta "puolisomies"?
Toivottavasti saan nyt tämän idean purettua hyvin sanoiksi? Mutta tuossa eräässä aloituksessa tuli vastaan tälläinen tek139750Miksi piti uhota naapuri Venäjälle ja tehdä itsestä heidän vihollinen?
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/f0eee963-3605-47e6-9989-a21347ce7757 "Jos sota syttyy Suomessa, näin tapahtumat vois195738Asiantuntijat todistavat: Rydman valehteli.
Virta oli oikeassa jokaisessa kolmessa eri väitteessä, sen sijaan RYDMAN VALEHTELI kaikissa kolmessa väitteessä. https:/188695