Fun club

Bluus

HEi,

onko kukaan osallistunut fanimatkoille joita joku fun club järjestää? Mietin vaan kun hinta on Lahteenkin 20 e, niin sisältääkö se lipunkin. Miksi hinta on kympin kalliimpi jos ei ole jäsen.

Kohtuuton korotus mun mielestä! Mietin josko menis junalla lahteen.

3

374

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Glubb fun

      Fun glubb tarjoaa usein Sports-acadymyssä 0.01% halvempaa viinaa.

    • Bluus

      Ajattelin vain että, onko tunnelmaa vai pitäskö tyytyä junamatkailuun...

      Järjestääkö fun club paljon matkoja ja onko tuo jäsenmaksu hintansa väärtti.

    • Pelsugirl

      Kohtuullinen hinta on 30 eur matka sekä lippu istumapaikoille Lahteen teidän Bluus klupilla. Tulee melko kalliiksi jos maksat junaliput ja ostat pääsyliput erikseen ja juna-asemalta on pitkä matka Isku Areenaan kävellä. Että jos rahasta on kiinni, niin halvemmalla pääset klupin kanssa kuin ominpäin.

      Suosittelen muutenkin fanimatkaa, ne on hauskoja kaikenikäisille, kun on yhteinen intressi. Tervetuloa Lahteen :-)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      5
      1274
    2. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

      Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
      Maailman menoa
      168
      1183
    3. Milloin bikineistä

      Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet
      Maailman menoa
      102
      1045
    4. Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !

      Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast
      Kaste
      470
      997
    5. 131
      894
    6. Olimmeko molemmat

      ujoja ja hankalia, vai minä vain? Mietin, oliko se silloin epävarmuutta vai kiinnostuksen puutetta.
      Ikävä
      71
      884
    7. Me, kaikki suomalaiset, emme pommita Pietaria

      Vaikka Suomen tasavalta, yhdessä muun Euroopan sekä USA:n kanssa käykin hyökkäyssotaansa Venäjää vastaan, pommittaen nyt
      NATO
      271
      879
    8. Mun on ikävä sua J ,

      Mun on ikävä sua J, haluaisin tutustua paremmin (vaikka tämä aivan älytöntä onkin). Voitaisiinko nähdä ja jutella ihan
      Ikävä
      46
      790
    9. Johanna Tukiainen ei suostu muuttamaan pois vuokra-asunnosta!

      Seiska kertoi tänään, että Johanna Tukiainen ei ole suostunut poistumaan Helsingin Munkkisaarenkadun vuokra-asunnostaan.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      64
      786
    10. Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko

      Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää
      Kaste
      395
      753
    Aihe