Nouseva skorpioni

Jouskari...

Heippa! Onko muita jousimiehiä jotka ovat nousevalta merkiltään skorpioneja?? Osaisko joku "tietäjä" luonnehtia tälläistä tapausta:)

2

697

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • voit seurailla

      Ville Valon toimintaa.. (jouskari ja nouseva skorppari)

      • ScorpioRising

        Olen kattonu Valon horoskoopin - noin päällisin puolin voi sanoa että siinä on hyvin voimakas Jousimies-painotus, en nyt muista oliko nouseva merkki edes Skorpioni.
        Muistaakseni ainakin Kuu, Merkurius ja Mars auringon lisäks Jousimiehessä, eli kyllä se Jousimies ainakin vielä 30-vuotiaalla miehellä vaikuttaa hyvin voimakkaasti, ehkä sit vanhemmin se AS alkaa vaikuttamaan enemmän, yleensä vasta keski-iässä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      386
      5772
    2. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      15
      1742
    3. Onko kaivatullasi ruuvit löysällä

      eli himmeä pääkoppa? 🪚
      Ikävä
      106
      1001
    4. Moraaliköyhä S-ryhmä

      S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
      Tampere
      95
      914
    5. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      132
      872
    6. Asentajako putosi radiomastosta

      https://www.is.fi/tampereen-seutu/art-2000011707236.html Ihminen on kuollut pudottuaan radiomastosta Tampereen Teiskoss
      Tampere
      46
      862
    7. Miltä se tuntui

      Miltä se tuntui, kun ymmärsit minun ikävöineen sinua?
      Ikävä
      78
      861
    8. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      51
      860
    9. Haikeaa miten kaikki meni

      Ei ole rohkeutta enää nähdä. Koska pelkään, että haavat aukeaa. Ikävä on silti, vaikka en vastannut...tiedät mihin.
      Ikävä
      56
      827
    10. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      41
      823
    Aihe