Skorpionimies ei ole sen kummoisempi kuin kuka tahansa muukaan merkki. Aika rutiinilla, ei erikoista. Mielikuvitus tosikko-puurtajalta puuttuu kokonaan. Päässään voi kuvitella asioita, mutta käytäntö toinen.
Oinas ja neitsyt...härästä nyt puhumattakaan, ovat aivan totaalisesti toista maata...yllätyksellisyyttä ja seksiä mitä parhaimmasta päästä.
Kauris on myös aika yksioikoinen.
Näin on
4
854
Vastaukset 4
- kalat36nainen
ne mielipiteet eriää, oon täysin päinvastaista mieltä ! :D Oma skorpioonini ei muuta olekaan kuin yllätyksiä täynnä, todella hauska ja verbaalinen humoristi.Joskus jopa toivon, että se olis pikkusen yksoikosempi.Kun taas nuo muut merkit jotka mainitsit eivät tylsyydessään jaksa kiinnostaa yhtään zzzz...Mutta kokemuksensa kullakin, eipä siinä sen ihmeempiä.Aurinkoista kevättä sulle!
- olla mitään muuta
kuin mulkkuja kusipäitä. Täysin yllätyksettömiä paskiaisia.
Suorastaan nössöjä homoseksuaaleja. Ei me olla edes säälittäviä. Hyvä kun saamme mitään reaktioita kenessäkään aikaan.
Mielenkiintoisin harrastus on pyllistää toisille skorpionimiehille ja heiluttaa persettä patukan toivossa, eikä sekään ole kovin mielenkiintoista, skorpionin perse kun ei kiihota ketään.
Niin ja mielikuvitus on tosiaan juuri tuollaista pissa- ja kakkaosastoa.- elämä on
niin juuri. osuit naulan kantaan. Hui että väsyttää.
- leijaillen
No ei ole horoskoopista kiinni. Mutta kyllä on skorpionimies myös aivan kiihkeä ja ihana..puhuu rivoja, vaikka toimisi ilman niitäkin :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 701101
Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki
Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K12939En voi kertoa meistä kenellekään
Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o61910- 62818
- 60760
- 57697
- 60627
Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺49627- 67606
- 133596
SuMetKu konkursissa
Asiakastiedon sivulla oli, SuMetKu asetettu konkurssiin. Tulihan se seinä vastaan lopultakin suuruudenhulluudessa.23594Suutuin lähinnä itselleni
Kun irl juttujen takia näyttää erittäin epätodennäköiseltä, että olisin millään tavoin toivottu henkilö sulle.30565- 50559
- 33510
Miksi meille jäi
Niin huonot välit vaikka meistä kumpikaan ei ole tunteilleen mitään voinut. Ehkä se kohtalo on sitä mieltä ettei kuitenk35509- 29505
- 72486
- 18484
- 40457
- 24439