Hemmetin hienoa kun jengi huutelee ja buuaa kun Sillanpäältä on taju melkein pois. Vaasalaista fanikulttuuria parhaimmillaan!
Vaasalaiset osoittivat suuruutensa
5
254
Vastaukset
- cottonmouth
Paul "kuoleva joutsen" Cabana ja Kim "kuoleva joutsen" Nabb. Ja seuraavassa vaihdossa pelissä mukana.
- Putte
Mutta kovia ne on näyttelemään.
- Kova jatkä!
Putte kirjoitti:
Mutta kovia ne on näyttelemään.
Kyllä on kova kaveri, kun tuommoisen taklauksen jälkeen ei suostu millään paareille ja hoiperellen lähes tajuttomana pukukoppiin, Arvostan!
Nämä sportin kapanat ja napit vähän siinä ja siinä et oliko näyttelemistä..cabarennkosta en mene sanomaan mutta nappi kyllä filmas komulle ulosajon! sitten vaasan yleisö: tarviiko mitään sanoa?...mikään ei ole muuttunut! - Neiti Nabb
Kova jatkä! kirjoitti:
Kyllä on kova kaveri, kun tuommoisen taklauksen jälkeen ei suostu millään paareille ja hoiperellen lähes tajuttomana pukukoppiin, Arvostan!
Nämä sportin kapanat ja napit vähän siinä ja siinä et oliko näyttelemistä..cabarennkosta en mene sanomaan mutta nappi kyllä filmas komulle ulosajon! sitten vaasan yleisö: tarviiko mitään sanoa?...mikään ei ole muuttunut!Kyllä minua pelotti ihan oikeasti että sattui. Onneksi ei sattunut. Onko kukaan muuten nähnyt käsilaukkuani? Se taisi lentää katsomoon siinä kaatuessani.
- SPORTTIKOTKA
On Hokki sen verran kuvottava jengi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 203794
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit243189En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m322395- 922159
- 222000
- 281656
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui411631- 321520
Päivi Räsänen eroaa todennäköisesti kirkosta
Päivi Räsänen kertoo järkyttyneensä evankelis-luterilaisen kirkon homolinjauksesta. Räsänen sanoo todennäköisesti eroava5021473Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91424