Maria ja Emma-gaala

Jos joku väittää Annaa teennäiseksi, niin siitä vaan romukoppaan ihmistuntemus. Emma-gaalassa nähtiin ihan tarpeeksi diivoja- eikä Anna kuulu niihin. Maria-showssa taas oli luonnollinen ja luonteva Anna. Varsinkin alle parikymppiseltä loistosuoritus! Ja jos on niin aikuinen että ei hoksaa enää nuorten juttuja, niin sopii kytätä sitä ajankohtaista kakkosta. Ja sitä toista kakkosta että ei suolla kateellisena kakkaa tänne :)
9658
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Suomenmaassa! Hyvä Anna!

Äänestä
  • Annalle Emmasta!

    Äänestä

kun käytät aina tota kakka sanaa.
Mariassa puhuit sekavia ja toisten päälle ja emmoissa lauloit falskisti ja tanssi oli aika jäykkää, mut jatka vaan harjoittelua. Ehkä susta vielä tulee joskus naissolisti, jos ei koulunkäyntikään maistu.

Äänestä
  • Ja sinä puolestasi taidat nähdä salaliittoteorioita kaikkialla. Olisiko Annalla ehkä parempaakin tekemistä tällaisena iltana kuin kommentoida täällä suoli24:ssa :D

    Äänestä

  • trollin kakkaa, ei saa astua trollin kakkaan.

    Äänestä

  • Timo AtK kirjoitti:

    Ja sinä puolestasi taidat nähdä salaliittoteorioita kaikkialla. Olisiko Annalla ehkä parempaakin tekemistä tällaisena iltana kuin kommentoida täällä suoli24:ssa :D

    juhlineet jatkoilla pitempään kun Annalla on se keikka tänään.

    Äänestä

on hyvä psykologinen silmä!

Äänestä
  • jos kerran ymmärtää ihmisistä niin paljon D: Poppari tekee samankaltaisi biisejä, kuten muutkin genren edustajat. Chisu oli AITO tuore tapaus ihan muuten kotimaisen musiikin kohdalla.

    Sori, mut Anna on edelleen teini-idoli tai siis pikemmin lasten fani. Eli siitä vaan tekemään seuraavaksi lasten levyä, jos "psykologi" ymmärtää, mitä tekee.

    Äänestä

huomannut näistä kirjoituksista.

Onko teillä itellänne minkäänlaista tavoitteita omassa elämässänne jne...? Pistätte aina että: "Anna on niin kypsä ikäisekseen, niin sanavalmis. Ihana ja kiltti" jne...

Koulussahan tuommoisia kommentteja kuulee melkein jokaisen kohdalla, kun ope kehuu. Ja kyllä niitä nuoria riittää, jotka osaavat olla asiallisia jne..

Ei taida olla teidän kohdalla?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiitos Anna! kirjoitti:

Jos joku väittää Annaa teennäiseksi, niin siitä vaan romukoppaan ihmistuntemus. Emma-gaalassa nähtiin ihan tarpeeksi diivoja- eikä Anna kuulu niihin. Maria-showssa taas oli luonnollinen ja luonteva Anna. Varsinkin alle parikymppiseltä loistosuoritus! Ja jos on niin aikuinen että ei hoksaa enää nuorten juttuja, niin sopii kytätä sitä ajankohtaista kakkosta. Ja sitä toista kakkosta että ei suolla kateellisena kakkaa tänne :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu