tässä lisää

ehte

vakava rahapelitoiminta riippuvuus ja Uhkapeli on tappava ja negatiivisesti muusta muut kielteiset ilmiöt yhteiskunnassa ja purkamisesta ja hävittäminen jälkeen tuhoutuu yksittäisten peluri ja psykologia, biologia, aineellisen ja moraalisen ... kanssa havainnon, että joidenkin yksilöiden ottaa panokset joihinkin tapahtumiin viihteen ja hauskoja, ja niitä ei ole otettu luokkaan rahapelitoiminta Madmnyen .. .

älkää ikinä pelaako.plz

3

1661

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Erkkiroisko

      No saahan kuka vaan olla mitä mieltä hyvänsä.Ainakin itse tykkään pelailla,tuohan se pientä jännitystä.
      Eilenkin pelailin illan toton hevospelejä,kaksaria ja voittajaa.Oli ihan hyvä ilta,jäin meinaan kolmisenkymppiä voitolle.Oikeastaan melkein aina,kun käyn totoo pelaamassa,jään jonkun euron voitolle.Ei tapahdu joka ilta,mutta tappiot tulee takasin sitten seuraavalla kerralla.Ihan vaan katon juuri ennen lähtöö kertoimet ja sen mukaan.En pelaa lähtöä,mikäli ei kertoimet ole mielestäni ok.

    • kdjcvrgh nb

      Oltiin sitten mieltä mitä hyvään.Sain eilen hevosilla 884,24 ja alkupanos oli viikko sitten 30,00.Että hyvin on tullu.En aiemmin ole edes pelaillu,enkä muuton taida edes pelailla,että tää jää voitoksi

    • Harrikaura

      Hih hih hii.Kävin eilen raveissa teivossa kaverin kanssa.Vedettiin vähän totoo luukulla,ihan vaan voittajaa neljä kertaa.No kävi sitten niin että eka nappas kiinni toka katolleen ja kolmas ja neljäs kiinni.Jäin voitolle reilun satasen.
      Meinaan ostaa rahoilla tyttärelleni uuden kevätpuvun.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      94
      2593
    2. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      196
      990
    3. Mitä ajattelit ensimmäisenä kun

      näit kaivattusi ekaa kertaa?
      Ikävä
      55
      782
    4. Sofia teki aika pahat oharit

      Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      120
      713
    5. Mikä on toinen nimesi?

      Tiedätkö naisen?
      Ikävä
      54
      608
    6. Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla

      Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?
      Kuhmo
      15
      526
    7. Mies, toivotko että kaivatullasi

      olisi vähän isommat rinnat? Kuinka paljon isommat olisi kivat?
      Ikävä
      51
      525
    8. Peräännytkö nainen vai mitä sanot

      Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?
      Ikävä
      52
      494
    9. Mikä on sun ja kaivattusi nimen viimeinen kirjain?

      Välillä näin päin...
      Ikävä
      40
      494
    10. Mitä nainen tekisit J-miehen kanssa?

      Jos saisit juoksemalla kiinni?
      Ikävä
      55
      485
    Aihe