Olen harrastanut peppuseksiä monesti mieheni kanssa, tavallaan se on ihan hauskaa mutta välillä kipu on järjetön. Lähinnä harrastan sitä koska mieheni pitää siitä. Tiedän kyllä ettei minun ole pakko tehdä mitään mitä en halua mutta tiedän kuinka paljon mieheni siitä nauttii. Kysymykseni kuuluukin miksi miehet pitää siitä niin paljon? Mitä ihmeellistä siinä on? Ja miten sanoa toiselle että haluaa vähentää peppuseksiä? kun monta kertaa sen jälkeen olen meinannut pyörtyä ja paikat todella kipeitä.
Nautinto?
pikkuneiti20
129261
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
naisen persettä koska se on tiukka reikä jokainen haluis kokea sen tai ainakin fantasioi peräsuoli panosta.Se tunne kun kulli työntyy tiukasta anusreijästä suoleen on aivan mahtava,haastetta miehellekin saada se sisään,mulla ollu niin tiukka reikäinen nainen et tulin valtavaan kiimaan jo siitä että en pääse helpolla,mutta sit ku sain sisään niin..aah ku teki kutaa.t.anal m40
Pidä pientä taukoa anaaliseksin harrastamisessa ja käytä näin säästynyt aika oikeinkirjoituksen alkeiden opetteluun.
Ehkä myös biologian perusteet olisi hyvä opetella. En tiennytkään, että uroksetkin voivat tulla kiimaan!
Että miehessäs on pikkasen hinurin vikaa...
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=119&conference=1500000000000076&posting=22000000042506717
Jos joka päivä syö kaurapuuroa, maistuu mannapuuro välillä loistavalta, vaikka kaurapuurosta tykkäisikin. Vaihtelu virkistää.
että itse asian ainakin näen hiukan sillein että jos "parin" kanssa osaa nauttia seksistä, niin sekä miehen että naisen pitää ehkä tehdä "hiukan" sellaistakin mikä ei ehkä niin itseään miellytä.
Tosin, kuten sanoit mihinkään ei ole pakko suostua, sehän on sanomattakin selvä.
Mutta onhan se kiva välillä sitä "anaaliakin" harrastaa, ei voi väittää ettei olisi. On erilaista ja jotta seksielämä olisi kukoistavaa on kiva kaikkee kokeilla. ( heh vaikka ei omassa liitossa sitä olekkaan)
Yleisesti puhutaan että olisi homojen hommaa tuo anaali, mut ei ei...
No lyhyesti se anaalikin tuntuu puulle jos toinen ei ole siinä yhtään mukana. :)
Sellasta..
Tiedän ettet ole mikään tyhmä,joten älä tee sitä vain siksi koska miehesi haluaa niin.
Tee vain silloin kun itsekin ihan oikeasti haluat sitä ja olet tarpeeksi kiihottunut.
Miten se on "tavallaan hauskaa" ??
Itse mieskamuni kanssa emme ole peppuseksiä harrastaneet,koska Minä en halua,hyvä että rakas kumppani sen ymmärtää hyvin.
Olemme ehkä kerran yrittäneet,mutta se ei vain mahtunut mitenkään,pelkkä sormikin jo sattuu:(
Itsellä niin tiukka pimppikin et luulis sen riittävän,ja jos ei riitä,niin se on miehelle sit morjens!
Kysy miltä mieheltäsi itsestään tuntuisi jos Hänen pehvaansa työnnettäisiin joku esim.tekokulli?
Veikkaanpa ettei kovin hyvältä!
Pidä puolesi,tyttö!! Niin minäkin teen.
Nainen-85..
Veikkasit aivan väärin!
Veikkasit, että miehelle ei tunnu kovin hyvälle, jos hänen pehvaansa työnnetään jokin tekokulli.
Katos, kun meillä molemmilla sukupuolilla, siis miehellä kuin naisella on se peffapuoli aivan samanlainen.
Siis näkönsä, kokonsa ja tuntemuksien puolesta. Kaikki muu on mielihaluista ja nautinnosta johtuvaa.
Meillä ainakin vieläkin harrastetaan säännöllisesti molemmin puoleista peppuseksiä pari kertaa kuussa vielä tässäkin iässä ja voin sanoa, että opetelkaa nauttimaan elämästänne, se on kohta jo ohitse.
..en tullut kyllä edes ajatelleeksi tuommoista..anteeksi!
olen rasisti,kuten miesystävänikin on,eikä hänelle tulisi ikinä mieleenkään haluta pyllyyn..
Olen kyllä ehdottanut,mutta edes sormella kokeilu ei käy,ja kunnioitan miestäni,Hän on sentään Oikea Äijä,jonka päätä ei käännetä ihan hevillä:)
Mutta jos jotkut haluaa tehdä "sitä" niin suotakoon se heille,kyllä te toiv.joskus älyätte lopettaa ja tulla kunnon ihmisiksi...toivottavasti..
Jotkut saavat siitä ihan oikeasti nautintoa. Jotkut eivät. Ne, jotka eivät saa eivät voi koskaan oikeasti ymmärtää. Niin se vaan on kaiken kanssa tässä elämässä. Eikä se satu, jos hyvin homman tekee. Siitä huolimatta ei se kaikille ole kivuttomanakaan nautinto. Ei se ainakaan minua haittaa. Miksi siis pitäisi kiusaantua, jos se jollekin on nautinto. Siinä olet kyllä oikeassa, ettei se ole mitään, mihin täytyy suostua, jos ei kiinnosta. (Äijälle on muuten monta muutakin kriteeriä.)
Kokeiltiin, mutta eka kerta sattui jo pelkällä sormella niin paljon, että jätettiin pimppipano pois listasta.
Miehesi on sadisti, reiän venytys ja se nöyryyttämisen tunne varmaankin tuovat ne kiksit....