huippu; kolme pitkää loikkaa ja hyppy tasajalkaa ja sama uudestaan läpi koko hoilauksen. Että mua huvitti, kiitos siitä ilosta!
Ymmärränhän toki ettei voi laittaa vaikeempaa...
Koreografia
4
703
Vastaukset
- oli vähän
hassunnäköinen myös; jänis istuu maassa, tuli mieleen. Ehkä Anna on seuraava pikkukakkosen juontaja.
- kuopio -88
annassa ois kyllä ainesta pikku kakkosen juontajaks, kun sitä kuuntelee vaan pikku lapset, vois jopa menestyä siinä ,kun musiikki on mitä on ja tyyli vaihtuu muodin mukaan. 1. levy oli siedettävä,2. oli karsee, 3. oli sellasta mitä radiokanavat soittaa nykyään(jotkut radiosoitossa olevat kappaleet on hyviä,mut ne ei oo annan kappeleita) millanenkohan ens levy on? mitä anna teki kuopio rockcockissa, kun musta se ainakin on rokkitapahtuma ja anna tekee poppia?
- taas on
tullut mieleen letkajenkka, aivan samoilla askelilla töpöttää lavalla kun esittää noita kahden nuotin jumputuksia.
Tämä emmajuhlien pomppiminen olikin jotensakin koomista minustakin. - minäkin**
äänittämäni Emmagaalan viimein ja en voi kuin yhtyä mielipiteeseesi lavaesiintymisen naurettavuudesta. Tässä maailmantähti? No eipä nyt sentään innostuta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?982038- 981488
- 1121187
- 771085
- 1211072
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57903- 51887
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis58846- 36822
- 33733