Huomenna tiistaina Keltsussa klo 16 ja siitä eteenpäin... Mukava, rento, sopusuhtainen mies paikalla. Olisikohan iloittelevaa paria (nainen mies)sattumoisin tai tarkoituksella kyseisessä mestassa tuolloin? Pidetään lystiä hetki jos toinenkin!
Keltainen Ruusu
mukavahetki
41537
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ihanaa, me tullaan ystäväni Raunon kanssa pitämään hauskaa, ei siihen naisia tarvita eikäniitä sitä paitsi keltsussa käykään. Saanhan sinulta taas paljaalla, niinkuin viikko sittenkin?
Lystihetkeämme odottaen, sinun Kakesi
no niin, kasva aikuiseksi nimimerkki kake!! Keltsuun nimenomaan toivotaan myös muita kävijöitä, kuin homoja. Eli jokaiselle jotakin. Älkää olko niin tiukkapipoisia puolin ja toisin. Tsemppiä vaan ja Keltsuun pitämään pientä lystiä!
Käy kuin kuolaavia vanhoja homoja.
...en kuolaa, en ole vanha, enkä ole homo! Mutta käyn silti Keltsussa silloin tällöin, esimerkiksi tänään.
Joten, ottakaa rennommin, homot ja heterot, eiköhän siellä löytyne tilaa ja tapahtumia kaikille kiinnostuneille;-)!!