siis kakusuu com-in. nettihuutokauppa pitäs uudistaa ettei mitään automaatti huutoja, sehän on ihan järjetöntä. Olis niin se joka on paikalla huutaa ,katotaan kellä rahkeet kestää ja on kiinnostus kohteeseen. Eipä ole uusia voittajia tainnut tulla taas lähiaikoina, eikä tuolla menolla tulekkaa. Täytyy huutaa jo lunastetut huudot pois, kohta tuo loppuu, se on varmaa!Hyvän idean ,ainakin kakusuun kannalta, taas pilaavat jotkut. Ahneudella ei ole ylärajaa näkyy???
kakusuu
ei voittoa
3641
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
ELKÄÄ NYT S**TANA TUHLATKO RAHAA NÄIHIN V*TUN TURHANPÄIVÄSIIN HUUTOKAUPPOLOIHIN!!!OSTAKAA SILLÄ RAHALLA VAIKKA PERUNOITA PER*ELE!!!!
Jess .... jotain parannusta Kakusuussa kun laittavat muutosta tuohon cashback-systeemiin. Loppuu ne ylimääräisten huutojen kärkkymiset, joillakin kun ei muuta tekemistä näy olevan kun päivät pitkät kärkkyä jokaista avautuvaa kohdetta ... muutama huuto kehiin ja odottelua joskohan kohde sulkeutuu pian ja tilille tärähtää "ilmaiset" huudot. Varmaan joillekkin ollut hyväkin keräilysysteemi, vaan eipä napsahda enään huutotili niistä.
kun tämänaamun tilannetta vilkaisin läpi. Pois on "turhat" huutajat kohteista jotka kärkkyi vaan niitä ylimääräisiä cashback pojoja. Ehkäpä uusi systeemi normalisoi tuota huutotilannetta jatkossa, toivotaan ainakin.