vikasietoa

elikkäs probleemina wintoosan jatkuva vikasietotilaan änkeäminen käynnistyksen yhteydessä, tai jos joudut buuttaamaan koneen asennettuasi jonkin uuden ohjelman, rupee risomaan moinen.. mikäs neuvoksi, käyttis ME
2203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minulla oli samaa ongelmaa ME:n aikana. Kone kaatuili itsekseen ja meni vikasietotilaan. Päivitin XP:ksi ja se ongelma katosi kerralla.

Äänestä
  • rahalla, sekin ohjelma kun maksaa maltaita. on sitä muutakin menoa täällä maailmassa ja paljonkin tärkeämpää. Neuvoppas joku hieman taikka paljon enemmän halvempi ratkaisu, niin saan sitten minäkin samalla avun.....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


erkki kirjoitti:

elikkäs probleemina wintoosan jatkuva vikasietotilaan änkeäminen käynnistyksen yhteydessä, tai jos joudut buuttaamaan koneen asennettuasi jonkin uuden ohjelman, rupee risomaan moinen.. mikäs neuvoksi, käyttis ME

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu