mutta se ei estä mua lokaamasta palstaa et sillei hei! Netissä myös minä pikkumies uskallan vittuilla et sillei hei! Teppo on 153cm pitkä ja se takaa sen että Stadin Teppo pitää ottaa tosissaan et sillei hei!
Olen höyhensarjalainen
Stadin Eskimo Teppo
5157
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Nämä kaikki on tullut jo selväksi, olet pikkumies joka omaa sen tyypillisen minipyssyn aasian tapaan et niin hei! Syöt paskaa ja tykkäät poltella mulkunkarvoja et niin hei! Tykkäät kun isot pojat parruillaan vetää kilpaa sun rusinareikään et hei hei! Etc etc etc etc etc etc
vain lompakon koko =)
Tepolla on kaikki pientä jos et tiennyt vielä, Tepon pieneen lompakkoon mahtuu vaan muutama sentti et niin hei!
Nyt Teppo lähtee ostamaan makaroonipussin et sillei hei! Teppo laskeskeli että sentit tulee juuri riittämään et sillei hei!
Lähettää ne makaronit rauman suuntaa, tua noin nii ko, siellä on aika köyhät oltavat suuresta siivous firmasta huolimatta, se on meinaa divari joukkue joka lunastaa sen osakkeen hyvin mielellään!!!! Ja illalla huudetaan isoon ääneen ja juhlitaan! Ihanaa!