Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vittu kun saisi posliinipillua

puhdas ja vastapesty 18v neidon posliinipilde. ensin nuolisin ja sitten painaisin kovasti
2107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kukaan ei voi kieltää etteikö penis olisi se kauniimpi sukuelin. Eikä miesseurasta nauttiminen tee missään nimessä kenestäkään homoa kuten Teppokin on jo aikaisemmin palstalla todennut!

Äänestä

sellainen pikkuinen hento tupsu on ihan okei, mutta en tykkää mistään jumalattomasta pöheiköstä, kuten 70-luvun saksalaisissa pornofilmeissä muijilla oli

Äänestä

Kommentoi aloitusta


cd90hetero kirjoitti:

puhdas ja vastapesty 18v neidon posliinipilde. ensin nuolisin ja sitten painaisin kovasti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu