JÄLLEEN APUA VAILLA MAHDOLLISIMMAN PIAN

miten saan tekstityksen toimimaan windows media playerissa????
6536
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei tietoo! mutta kokeiles BSPLAYER:llä, se on muutenkin helpompi käytää! laita googleen bsplayer,

Äänestä

Etkö löydä yhtään isompia kirjaimia, että voisit huutaa vielä kovempaa?

Äänestä
  • divx subtitle displayer on toinen vaihtoehto. ainakin mulla toiminut nro.1 playerinä

    Äänestä

  • niinpäs näkkyy näkyvän,eipäs oo ennen juolahtanu mieleenkää.Tattista vaa 'player';=)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


satu kirjoitti:

miten saan tekstityksen toimimaan windows media playerissa????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu