"Sivistyneen" kommunistin

ulosantia

"    
   Tämä on hyvä avaus...
Kirjoittanut: hannu_rainesto 18.3.2009 klo 14.35

   
   Kerrotaan se venäläisille niin saadaan porvarit täältä vittuun!

Pitääkö teitä ihan puihin sitoa taasen vitun runkkari pohjalaiset...? "

Hyvä hannu, empatiaa tihkuva kommentti!
4351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sanoisi moni, mutta minä sanon, että porvareista tulee päästä eroon, ennen kuin koko kansakuntamme tuhoutuu.

Tiedätkö mitä, on tärkeää sanoa rohkeasti mitä meinaa, jottei tarvitse perästäpäin syyttömyyttään selitellä. Lusmuporvaristolle vissiin uutta tämäkin totuus heistä..

Empatia on hieno laji, sillä sille on myös olemassa tämä antiempatia ominaisuus.

Äänestä
  • Kommunisti syyttää muita siitä mitä itse tekee koko ajan.
    Eipä muuta voi odottaakkaan, kun kommunisteilla pää ja perse vaihtavat paikkaa jatkuvasti. Vaikka sama kai se on, ei sitä erota.

    Äänestä

  • Työtätekeville, veronsa maksamille, rikosrekisteri-
    vapaille työläisille.

    Lusmukommarin perikuva on Rainesto.

    Maalailee tauluja ja vittuilee eläkkeensä
    maksajille.

    Enpä tiedä viitsisikö sinua nimittää edes rotaksi?

    Empatia on sinun kohdallasi tehnyt oharin.

    Voi kun näkis sen päivän kun komissaari Rainesto
    koputtaa ovelle tormakkana.

    Ja pyörisi sen jälkeen pitkin lumihankea tai
    njurmikkoa punainen rätti suussaan!

    Äänestä

henkilö joka valittaa, ettei hänen valituksiaan hänen loukkaamisestaan oteta vakavasti poliisilaitoksella. Kysyn vaan millaisen esimerkin hän antaa niille jotka kommentoivat hänen lausahduksiaan.

Niin metsä vastaa kuin metsään huutaa, pitää tässäkin paikkansa. Minä ainakin pyrin hieman samaan tyyliin vastauksissa joskaan en yleensä kehtaa niin härskiä kieltä käyttää kuin ehkä pitäisi jotta näkisivät miltä se näyttää.

Vielä senkin ymmärtäisi jos pysyttäisiin asiassa mutta asia yleensä unohtuu kun saa näitä uskonnollisia näkyjä joista on pakko kertoa koko kansalle. Tuo hannu varmasti odottaa pyhimykseksi julistamista ja oikein hannun pyhänkirjan eli meidän ikioman Ruhnaman julkaisemista hänen kirjoituksistaan koottuna.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


älykästä kirjoitti:

ulosantia

"    
   Tämä on hyvä avaus...
Kirjoittanut: hannu_rainesto 18.3.2009 klo 14.35

   
   Kerrotaan se venäläisille niin saadaan porvarit täältä vittuun!

Pitääkö teitä ihan puihin sitoa taasen vitun runkkari pohjalaiset...? "

Hyvä hannu, empatiaa tihkuva kommentti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu