Onko muilla kokemusta kyseisestä sivustosta.
Aloitin asiallisen keskustelun jossittelupalstalla mutta viestiketju hävisi.
Aloitin uudellen niin pääsy estettiin sivustolle.
Onko sivusto tarkoitettu jollekin sisäpiirille vai mistä johtuu.
Ainakin kiinnostus kyseiseen lehteen hävisi joten en tilaa enkä osta irtonumeroita kyllä enää koskaan.
Ravia.fi
5
1100
Vastaukset
- jurpoxxx
ei mitään uutta toi ketjujen putsaus.. ei todellakaan. ja mitä kyseiseen lehteen tulee, niin en tunne, enkä tiedä enään ketään joka kyseisestä julkaisusta maksaisi...
- julle hevosenpää
Kyllä mun mielestäni aika vapaamielinen palsta on kyseessä. 7 oikein on lehden nimi eikä siinä mitään vikaa, muuta kuin vihjeet. Mutta sen ymmärtää kun kavereilla ei montaa tuntia ole aikaa laatia pelisuosituksia ainakaan loppuviikon raveihin lähtölistojen julkaisun jälkeen kun lehden pitää olla jo painossa. Sitten tulee vielä paljon välistartteja väliin, joten ei kai niitä vihjeitä siellä niin tosissaan otetakaan.
Jos kunnon vihjeitä tahtoo niin tänään aloitti hyvä vihjepalsta http://tipseri.comuf.com/ V5 30x kiinni 48 euron panoksella 369e. Kaksareita oli 5 ja kerroinsumma 9.67!
- paskalehden vihaaja
7-väärin lehti on pannassa suurella raviporukalla jonka tunnen.Saatana se sivuille pääsyn esto on ravimaailman suurimpia puheenaiheita Suomessa ja paskalehti joutaa paperinkeräykseen koko roska.takana on ylimielisiä henkilöitä ja pitävät itseään muita ylempänä,vaikka ei tiedä mistään mitään.itte tilasin tilalle pelihevosen ja raviasivusto on niin pohjasakkaa ettei sinne ole edes mitään kiinnostusta mennä.halpamaista ja todella naurettavaa touhua.nimiä en viitsi mainita vaikka ne tiedänkin!
- chi
naurettavaa onkin jos todellakin tilasit pulihevosen. Taitaa nämä Ravia.fi sivuston haukkujat olla kaikki pulihevosen takap.rissasia!
- kale
Kyllä siellä aika paljon saa veivata, ennen kuin bannit tulee, syyttä ne ei tule.
Mulla ainaskin 7 oikein lehti kun tuli, niin se kyllä tienasi itsensä, muutama hyvä tipsi niin se on siinä. Lopetin lehden tilaamisen pienen tekstin vuoksi, en asia sisällön takia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä1002080Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2891886Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3361719Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2041565Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht961337- 311237
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941113Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤661064- 511047
- 581038