OKSASEN

voi muuttaa sinne ihanaan paratiisiinsa Venäjälle, natsimielenosoittajien bussissa on varmaan tilaa kun ne palaavat siperiaansa.
3172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suomen hallituksen kyykyttämispolitiikkaa,sekä muita toisinajattelijoita,joihin lukeudun toveri Raineston kanssa!

Meidän ei tarvitse muttaa rajan taakse,sillä raja tulee muuttumaan ja nimerkkikirjoittaja on jo itse silloin Venäjän rajan sisällä!

Anatoli

Äänestä
  • Rautaesripun takainen kauhistus (KGB; ontto katse. KGB lukee Putinin silmissä (Stalinin lehmä) ei luovuta länsimieliselle vapaudelle oikeutta elää ilman vainolaista. Slummi ei voi estää vapaita maita kuulumasta Natoon. Suomen ja Venäjän välillä on maailman suurin elintasokuilu.

    USA, Ranska, Saksa, Viro, Espanja, Iso-Britannia, Kanada, Latvia, Liettua, Kreikka ja Puola (katso kaikki hyvät Natot alla) antavat Suomelle oikeuden kuulua hyvään Natoon.

    Nato muodustuu maista, jotka vastustavat yhdessä mielivaltaa.
    Naton arvot ovat Suomen arvot, ihmisoikeudet ja demokratia.

    Nato antaa parhaat eväät hoitaa helposti köyhyys pois ja puolustaa taysin vapaita ja täysin itsenäisiä maita.

    # Alankomaat
    # Belgia
    # Britannia
    # Islanti
    # Italia
    # Kanada
    # Luxemburg
    # Norja
    # Portugali
    # Ranska
    # Tanska
    # Yhdysvallat
    # Kreikka
    # Turkki
    # Saksa
    # Espanja
    # Puola
    # Tšekki
    # Unkari
    # Bulgaria
    # Latvia
    # Liettua
    # Romania
    # Slovakia
    # Slovenia
    # Viro


    Kaikki ihmiset maailmassa saavat nähdä meidät oikusvaltioiden yhteisessä Natossa. (hyvä Nato yhdessä)

    Äänestä

  • maaperällä kauaa jos alatte taas maatamme ryöstämään.
    Te ette osaa tehdä mitään muuta kuin ryöstää ja raiskata naapurimaitanne mutta kyllä teillekin noutaja tulee, islamilaiset vyöyryvät sinne kuin tsunami!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


VAINOOJA RAINESTO kirjoitti:

voi muuttaa sinne ihanaan paratiisiinsa Venäjälle, natsimielenosoittajien bussissa on varmaan tilaa kun ne palaavat siperiaansa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu