Nelihenkinen perhe haluaa vuokrata omakotitalon ja hevostallin Vihdin kunnasta. Hevospaikkoja saa olla 3-8 ja talo asumis kuntoinen. Hevosammattilainen ja sähkömies/ ramonttimies pitää varmasti paikat kunnossa. Vuokra aika min. kolme vuotta. Tässä hyvä tilaisuus esim. jos ei halua myydä tilaansa. Kaikkia saa ehdottaa ja remontti kohdekin harkitaan.
Saa soittaa Piia tel. 040 746 5887
Vuokrataan talo+hevostalli Vihdistä
maatilapiia
0
806
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721984
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,821450Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821394Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta101127Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita391046Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!210973- 94824
- 38815
- 85805
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49765