Oli munavuori ,miten eroon ilman alennusmyyntiä-hah salmonellaa kanankakassasa-munat hyviä-kakka pahaa-tuhotaan liiat munat ja kanat-munista pula,hinta nousee-KARMEA TAPPIOT-kuka maksaa,no onhan meillä toki tukijärjestelmä,se maksaa,ja onhan vakuutukset,se maksaa---MUTTA KUKA MAKSAA VAKUUTUKSET, ME MAKSETAAN, KUKA MAKSAA MAATALOUDEN TUET JA TAPPIOT,ME MAKSETAAN-ketkä me,me veronmaksajat ja kuluttajat.
Siisti operaatio,epäilijöitä lyödään vainohaharhaisuudella-onhan meillä maailman puhtaimmat elintarvikkeet! MOT
Siisti operaatio,epäilijöitä lyödään vainohaharhaisuudella-onhan meillä maailman puhtaimmat elintarvikkeet! MOT
Vastaukset 2
Vanhimmat
Mitä ihmettä yrität sanoa?
Oletko juonut liimaa? Kirjoituksen sisällöstä päätellen olet, etkä ihan vähän.
Nyt kun äkkiä menet saunan taakse ja otat itseäsi pillistä kiinni. Puristat oikein kovasti kunnes kaadut naamallesi paskaan ja kuolet siihen. Silloin olet tehnyt koko ihmiskunnalle ja isänmaallesi suuren palveluksen.
Pidämme sinulle täällä Suomi24-sivustolla hiljaisen hetken ja vedämme kättä lippaan samalla kun vaimosi hypistelee genitaalejamme.
Todenpuhujat halutaan aina vaientaa: SE MUNA HALKEAA ,JOHON SALMONELLA KOPSAHTAA,vai mietn se oli!
Ps. älä vastaa ,ei tää asia ole edes sen arvoinen!