Serenan höyrysauna

nuorimies

Kävin viime viikonloppuna Serenassa, ja ajattelin katsastaa millainen yhteissauna siellä on. Sauna oli lähes tyhjä ja siellä oli tosi vähän höyryä, sillä kummankin puolen ovet taisivat olla raollaan. Yhdessä välissä menin saunaan, ja siellä oli vain yksi mies, mutta naisten puolella siinä vastapäätä oli neljä naista. Miesten ja naisten puolen rajana on siis puomi, ja he istuvat toisia vastapäätä melko pienessä saunassa. Sinne tuli kohta vielä yksi nainen lisää ja heillä kaikilla oli uimapuvut päällä. Toinen mies lähti pois ja minä olin yksin viiden uimapukuisen naisen edessä. Naisia oli nuoresta vanhaan. Höyryä oli saunassa vieläkin merkillisen vähän, ja erotin naiset melko selvästi ja hekin varmasti minut. Minulla alkoi pikkuhiljaa seisomaan, sillä saan itsenipaljastelusta kiksejä. Kun sisään tuli taas mies, niin lähdin pois.
Yhdessä välissä kun olin saunassa parin uimaasuisen pojan kanssa, niin sinne tuli pari uima-asuista tyttöä ja kuulin, kun toinen niistä totesi kaverilleen naureskellen, että kato sillä näkyy munat.
Kun yhdessä välissä olin saunassa ja kävelin parin uima-asuisen naisen edestä pois, niin he selvästi vilkuilivat munaani. Yhdessä välissä kun olisin mennyt, saunaan, mutten mahtunut, niin seisoin siinä kaiteen vieressä ja katselin onko saunassa tilaa, niin naisten puolelle tuli juuri noin kolmekymppinen nainen uimapuku päällä ja tuli istumaan lähelle miesten puolen ovea. Kun hän istuutui alas, näin hänen virnuillen katsovankaluani joka oli selvästi hänen nähtävillään, kun olin siinä kaiteen vieressä ja käännyin lähteäkseni pois.
Illemmalla saunassa oli paljon enemmän porukkaa, ja kun yhdessä välissä menin täyteen ahdetulle miesten puolelle, niin melkein samalla naisten puolelle tuli kaksi teini-ikäistä ruotsalaistyttöä ihka alasti! Heillä oli upeat vartalot ja ihanat pystytissit. Höyryä tosin tuntui olevan nyt paljon enemmän ja näkyvyys oli heikompi, mutta kun he kävelivät paikallensa, niin he näkyivät aika hyvin. Kohta sisään tuli vielä keski-ikäinen nainen, joka asettui minua vastapäätä istumaan, niin että erotin hänen riippuvien, mutta melko isojen tissien ääriviivat aika hyvin ja kun ruotsalaistytöt vielä kävelivät edestäni pois saunasta, niin taas alkoi kovettumaan haarojen välissä. Kun vanhempi nainen nousi ja lähti, huomasin, että hänellä oli nännit ihan pystyssä.
Lähdin saunasta pois hieman häpeillen jo melkein herännyttä kaluani. Kävelin suoraan vessaan ja vedin käteen, kunnes multa lensi. Sitten lähdinkin kohtapuoliin pois koko kylpylästä ja ajattelin, että tällainen paikka tämä.

23

18146

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sitten...

      heräsin kotona päiväunilta ja huomasin, että housut olivat ihan töhnässä !!!

      • Anonyymi

        Mites tuolla serenan höyrysaunassa onko siellä yleensä ketään kuka haluis imeä pussit tyhjiksi. Se ois vaan niin kiihottavaa kun pimeessä joku vaan alkais imeä ja itse vaan nauttisi ja lopulta laukeaisi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mites tuolla serenan höyrysaunassa onko siellä yleensä ketään kuka haluis imeä pussit tyhjiksi. Se ois vaan niin kiihottavaa kun pimeessä joku vaan alkais imeä ja itse vaan nauttisi ja lopulta laukeaisi.

        Olen kyllä kuullut että kun menee sinne perä nurkkaan niin siellä odottaa aina joku halukas imuri. Aattelin itsekin mennä kokeilemaan josko tärppäis ja sais pussit tyhjennettyä.
        Onko muilla kokemuksia innokkaita runkkareista ja imureista miesten puolelta serenan höyrysaunassa??
        Kertokaa ihmeessä.


    • Hah
    • Liisa

      Sinun laisesi säälittävät tirkistelijärunkkarit ilmoitan säälimättä valvojille. Vedä vaan kotona hanskaan nettipornoa katsellen.

      • Pissiliisa

        Älä mene julkisiin saunoihin jos ei runkkarit nappaa! Höh!


      • Miten

        Olet siis miesten vessan vahti???


      • Anonyymi

        Puolustan tätä miestä joka saa mielihyvää alastomista naisista. Eihän tossa mitään pahaa tapahdu. Naisetkin haluu nähdä alastomia miehiä ja naiset tykkää kun heitä ihaillaan ja heistä jopa kiihotutaan. Jos sä et tykkää katella alastomia nuoria naisia niin ootko HOMO vai eunukki??? Älä sillon mee höyrysaunaan jos saatat vahingossa nähdä vaikka pimpin tai pystytisut vilahtavan!!! Taidat olla itse se yx vitun runkkari!!!
        Pena ja Pirjo


    • Esa

      Tämä taitaisi kuulua Seksinovellit-keskusteluun.

    • Håkan

      Kuinka paljon totta kaveron kertomuksessa oli? Eli onko nykyään Serenan höyrysaunassa jo enemmän ihmisiä uimapuku päällä kuin ilman. Itse kun viimeksi siellä kävin muutama vuosi sitten, niin joukko venäläisiä miehiä kiipesi aidan yli naisten puolelle, siellä olleiden naispuolisten tuttaviensa seuraan, kaikilla tietysti uimapuvut päällä.

    • Anonyymi

      Onko siel höyryssä imureita jotka hoitaa löysät pois miehiltä? Tekis mieli kokeilla mennä johonkin pimeään nurkkaan ja odottaa jalat levällään tulisko siihen joku viereen istumaan ja alkaisi runkata ja imeä lutkuttaa, onko kokemuksia??

      • Anonyymi

        Ai että vilkas mielikuvitus olettaa, että siellä on joka päivä kokopäivätoimisia päivystäjiä.

        Käytä järkeäsi tai koeta vaikka teeskennellä.

        Joskus on, joskus ei.


    • Anonyymi

      Ei ole yhteissaunaa enää Serenassakaan.

    • Anonyymi

      Kyllä siellä pillua saa

      • Anonyymi

        Lesbot ehkä, miehet ei koska ei ole sekasauna. Tarkista faktat ennen kuin trollaat.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Lesbot ehkä, miehet ei koska ei ole sekasauna. Tarkista faktat ennen kuin trollaat.

        Tule tänään serenan höyryihin klo 18-20 Nussin sinua suuhun ja perseeseen.
        T. Matti 64v


    • Anonyymi

      Kuulostaapa hyvältä nam.
      Kuka nyt ei haluis nähdä nuoria alastomia teinejä jolla on pysty rinnat ja alapää tietty posliini josta vako näkyy herkullisesti.
      Kyllä mullakin silloin alkaa seisoa ja kun vielä näkee että naiset vielä tuijottaa omaa jäykistynyttä kaluani kiimaisena niin eihän siitä voi kuin nauttia.
      Olen itsekin nähnyt aika paljon siellä alastomia nuoria naisvartaloita jotka todella pistää halut heräämään.

      • Onhan niitä alastomia, pystytisuisia ja posliinipilluisia teinejä kiva katella. Todellakin kulli sykkii kovana...


      • Anonyymi
        KiimaKulli70 kirjoitti:

        Onhan niitä alastomia, pystytisuisia ja posliinipilluisia teinejä kiva katella. Todellakin kulli sykkii kovana...

        Kyllä se ukkoja vähän varttuneempiakin naisia kiinnostaa.
        Just oltiin Teneriffan alaston rannalla ja rouvan posliini näytti hirveesti miehiä kiinnostavan ja kiihoittavan. Muutama ei yhtään häpeilly stondistaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kyllä se ukkoja vähän varttuneempiakin naisia kiinnostaa.
        Just oltiin Teneriffan alaston rannalla ja rouvan posliini näytti hirveesti miehiä kiinnostavan ja kiihoittavan. Muutama ei yhtään häpeilly stondistaan.

        Runkkasivatko kun katselivat vaimoasi?


    • Anonyymi

      TOIVOTTASTI TE IRSTAIJAT JÄÄTTÄ KIINI KYLPYLÄN SOTKEMISESTA JA SIIVOAMINEN TAITAA MAKSAA.

      • Anonyymi

        Annetaan kaikkien nauttia alastomuudesta.


    • Anonyymi

      Yhdessä välissä oli majoneeeessia

    Ketjusta on poistettu 25 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      280
      2621
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      77
      2453
    3. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      55
      2195
    4. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      76
      1877
    5. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1628
    6. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      59
      1554
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      134
      1406
    8. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      73
      1308
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      88
      1130
    10. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      76
      1099
    Aihe