Youpornilla puhutaan suomea
vihdoinkin (aika tuhmiaki...
1126358
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Aivan mahtava suomiporno videopätkä. Kukakohan toi komee muija oli?
varsinki miten nuoli pillua ja se ku jätkä laukes naamalle kiihotti katella tytön ilmeitä ihanasti oli siin kun sperma roisku ja suomen kielen kuuleminen tytöltä kun jätkä laukee naamalle on tosi kiihottavaa.Kielimies 40
ja yks vakinäyttelijä näissä elokuvissa. Kaukana amatööreistä.
Rekkakuskityttö taas vauhdissa. Harmi että tyttö on niin saatanan ruma.
Joskus muistaakseni toi jeppe sanoi "sä näytät ihan Ellen jokikunnakakselta", ja vaikkei näyttäskään aivan naitavan näköinenhän toi....ja jokainenhan saa naida niinkuin itse haluaa, on niitä huonompiakin nähty ja jopa koettu!
TÄSSÄ NÄKEE SUOMI PORNON TASON. SIEG HAIL JA OPETELKAA EDES NUSSIMAAN. T:AATU
Ja jos sinä vaikka opettelisit pitämään näppisi pois Caps Lockilta, jos nyt tiedät edes mikä se on!
Caps Lockeista, mutta toisaalta ymmärrän nimimerkin "PASKAA TÄÄ ON" kritiikin suomipornoa kohtaan. Tyttä taisi olla Petra Pillu ja kameran takana surullisen kuuluisa Kullervo Koivisto?
Akka ruma, kuin riihipiru! En ole koskaan katsonut vähemmän kiihottavaa touhua. Vitun paskaa! Ei suomessa osata tehdä!
...mutta aika hutsu varmaan on.
http://youporn.com/watch/306482/sweet-shy-18yr-olds-1st-time-amateur-sex-homemade/?from=related3&al=2&from_id=305849
Kissa vaihtuu alla, mutta muuten systeemi ennallaan.