Tänää se tapahtuu vihdoinki!!! BERND BRUCKLER on kokoonpanossa !! PEllecans tykittää eka 3 minuuttiin 2 häkkii ja sit BRUCKLER MAALIIN JA VOITTO ESPOOSEEN !!!!
21.3 BRUCKLER IS BACK !!!
5
643
Vastaukset
- B Bruckler
Koskinen on iha hyvä Mestis maalivahti / SM liigan vara maalivahti. Bluessin tasonen jengi kuitenki tarvii Brucklerii varsinki play offeissa!!!!
- sanoittaja
Sama se, täytyy löyttää huopikkaat....
Eipä noissa häkkivahdeissa eroja ole.
Muuten vaan tänään on huonot ketjut.
Paras puolustaja on pois listoilta, ikävää. - salatieteilijä
sanoittaja kirjoitti:
Sama se, täytyy löyttää huopikkaat....
Eipä noissa häkkivahdeissa eroja ole.
Muuten vaan tänään on huonot ketjut.
Paras puolustaja on pois listoilta, ikävää.Jep niin on, tuli se todettua.
Voinhan siirtyä kannattamaan toista jengiäkin, minä äänestän nimittäin aina jaloillani.
- dfsff
Jahkaat vaan samaa, ja kun tulee kommentteja (viittaan sun edellisiin topikkeihisi) niin et vastaa mitään vaan avaat vaan uuden topikin!
Kertoo jotain siitä, että henkilöllä on hieman ehkä ongelmia elämässään...
Ja Koskinen päästi tänään yhden maalin varsinaisella peliajalla....huhhuh kuinka paljon nuorelta pojalta....Bruckler taas päästi viimeisimmissä peleissään 4 ja 5 maalia...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176339Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3816167Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie696000Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443962Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452375Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42345Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1191403- 121241
- 1861085
- 59887