voi missään suhteessa luottaa! VITTU ois pitäny noudattaa cd ;n opastusta. Zug ei tehny kotonaan maalin maalia PERKELEEEEE!!!!!!!!!!!!!!
Voi vittu cd90g tiesti tän!!!!!
3
201
Vastaukset
- yb21f
kannattaa kysyä palstalla kyseiseltä heebolta ennenkuin betsaa. Teppo tietää myös joten tiedustelut hänelle jos vain mahdollista!
- cd90g
Mieshän luotsaa joukkueen kuin joukkueen suoraan alimpaan helvettiin. Sheddenin valmennustaidot ovat nyt viimein virallisesti kyseenalaistettu näiden Sveitsin liigan playoffs-tappioitten myötä. Tosin äijä tunaroi varsin upeasti jo Jokereitten ja maajoukkueen ruorissa!
Zugin peli on ollut koko playoffsien ajan kateissa kuin enoelmerin huopatossut kovan ryyppyviikonlopun jälkeen. - kauheeta.
älä vain revi pelihousujas! Vain idiootit pelas Zugia.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse704505Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1053759Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1273426Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.351958Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575691911Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.891209- 94979
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.125922- 55905
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä25827