heips!
onko ketään muita joilla la 4.4? olisi kiva vaihtaa ajatuksia ja ehkä jopa tutustua paremminkin:)
onko ketään muita joilla la 4.4? olisi kiva vaihtaa ajatuksia ja ehkä jopa tutustua paremminkin:)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
yksi jolla laskettu aika 4.4
Kiva että löytyi edes yksi:) Odotatko ensimmäistä? Meillä odotellaan toista. Meillä on 4v poika ja nyt todennäköisesti odotellaan tyttöä.
odottelen ja meille ennustettu poikaa. :) Tosin mulla on kyl ollu noita laina lapsia monta vuotta kolme kappaletta serkun tiimoilta. :) Mites oot voinu? mulla ollu kyl tää raskaus aika niin leppoista että ei edes aina muista odottavansa. :D Nyt on kyl viimeisen kk särkeny nivusia niin että näyttää mun lyllerrys iha muumimamma maiselta. :) joko siel rupee vauva ilmoittelee tulostaa? täällä tuntuu siltä että mitä lähemmäs laskettuaika tulee niin sitä selvemmin se aikoo pysyä tuolla. :D
Ajatella kohta se la sitten olisi. Mulla on perjantaina äitipoli aika. Josko ne sitten sanoisivat että eiköhän mennä synnyttämään;) Supistelee mutta ei tarpeeksi napakasti.
minulla on la 3.4.
Miten te muut saatte ajan kulumaan? mä haluaisin että poika syntyis jo...)
välillä pitkäks mut mulle on nyt tullu hirvee siivous into joten puran si sitä energiaa siivoamisee. :D
oon siivonnut, mutta tänään olin niin väsynyt että tekis mieli vain makaa sängyssä, silloinhan aika kulu hitammin...ja kun ajattelen että n.3 viikkoa vielä niin huhuh..