Minkä verran saa pulittaa paikallisten matkanjärjestäjien snorklausreissuista Punaiselle merelle?
Lähinnä Sharmin hinnoista olisin kiinnostunut.
Kiitos!
Snorklausretket paikallisilta ostettuna?
9
1147
Vastaukset
- tinkaamaan niin
halvimmillaan retken saat 20-25 e,johon kuuluu jo ruokailukin.
- snorklaamaan
Olen ollut kolme kertaa snorkaamassa Sharmin lähellä 2 x Tiranin salmella ja kerran Ras Mohammedissa. Ostimme kaikki retket Cairoon yms samalta matkanjärjestäjältä ja maksoimme snorkausretkistä n. 13 € ruokailuineen, juomineen ja kuljetuksineen hotellilta. joten hinnat vissiin vaihtelee.
- maki roony
snorklaamaan kirjoitti:
Olen ollut kolme kertaa snorkaamassa Sharmin lähellä 2 x Tiranin salmella ja kerran Ras Mohammedissa. Ostimme kaikki retket Cairoon yms samalta matkanjärjestäjältä ja maksoimme snorkausretkistä n. 13 € ruokailuineen, juomineen ja kuljetuksineen hotellilta. joten hinnat vissiin vaihtelee.
Tuskin ne sinulle alihintaan myyvät, vaikka siltä kuulostaakin. Maksoit todennäköisesti tuplahinnan jostain muusta retkestä.
- 03/09 Egyptissä ollut
Paikallisilta ostettiin ja saatiin 13 Euroon/henki! Samoja retkiä kaikki,ruoat ja välineet kaikki kuuluu! pyytävät paljon enemmän.
- travelfreak
saimme kaikki matkat [email protected]
osavaat myös suomea. - ALPO K
Moron . Sharmissa oltiin ja 30 € maksettiin päivän retkestä johon kuului välinevuokra (snorklaus )ja ruuat aluksella. Palvelu oli moitteetonta !
- ALPO K
tultiin pois viikko sitten ?
- pinnan alle
ALPO K kirjoitti:
tultiin pois viikko sitten ?
Kiitos kaikille!
Onko tietoa cairolimosinservice:n kotisivuista...? - travelfreak
pinnan alle kirjoitti:
Kiitos kaikille!
Onko tietoa cairolimosinservice:n kotisivuista...?voit lähettää heille mailin ja he auttavat kotisivun kanssa ja kuviat ja hinnat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse824627Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1093837Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1763637Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.642070Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575751941Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.781268- 1301142
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1451072- 49989
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä26891