Hyvä Vaasa!!!

Vielä Ässät Mestikseen, niin mikäs sen parempaa. Ootte sen ansainnu
1298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niin kaatuivat taas kerran Kainuun nälkämaan ja susirajan omituista kieltä länkyttävät junttijoukkueet ja oikein kunnolla.
SPORTTI MENEE VIELÄ LIIGAAN,sille eivät itärajan Jumalan selän tkana asuvat juntit ja viäräsääriset viäntäjät voi yhtään mitään. HÄPEÄISITTE EDES, JOS OSAATTE KÖYHÄT!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JH....... kirjoitti:

Vielä Ässät Mestikseen, niin mikäs sen parempaa. Ootte sen ansainnu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu