Minkälainen peli on Legend of dragoon?

Mä mietin et pitäisköhän ostaa toi peli.Pelasin
FF9 jo läpi kuukausia sitte ja haluisin nyt jonku
uuden roolipelin.
2234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suosittelen. Erilainen kuin FF-sarjan pelit mutta silti pelattava.

Äänestä

hyvä peli, mutta hankala hankkia. lisäksi osa peleistä on viallisia ja jäävät jumittamaan aina tiettyyn kohtaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mä kirjoitti:

Mä mietin et pitäisköhän ostaa toi peli.Pelasin
FF9 jo läpi kuukausia sitte ja haluisin nyt jonku
uuden roolipelin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu