paha fillis= bahia feliz suosituksia

niin kertokaas mitä tulis mieleen lapsipereheen päänmenoksi
lintupuisto ollaan käyty aijemmin
entäs onko liian pitkä matka playa de inglesin keskustaan..???
kiitti
2320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

yhtään kysymystä sillä tämäkin palsta on täynnä tästä Kanarian surkeimmaata paikasta.
Matkaa on taksilla 8 minuuttia ja kävelen 30 minuuttia.
Katso vanhat n. 300 keskustelua tästä paikasta, pyydän.

Äänestä

Jos noin pahalla fiiliksellä on lomalle lähdössä, kannattaa harkita vielä kerran kannattaako lähteä ollenkaan....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


odoetellaan kowasti toukoku... kirjoitti:

niin kertokaas mitä tulis mieleen lapsipereheen päänmenoksi
lintupuisto ollaan käyty aijemmin
entäs onko liian pitkä matka playa de inglesin keskustaan..???
kiitti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu