enää tätä karva pelleilyä.
Vaikka miten oon yrittäny siistiä niin mun iho tykkää tosi huonoa...oon kai tavallista herkkäihoisempi kuin muut emännät joilla on persekkin kuin norsunnahkaa.
Jos ei mun kolmio kelpaa niin ei voi mitään, mul on tärkeempääkin tekemistä ku tapella joka päivä puutarhani kimpussa.
Mä luovutan,
7
2560
Vastaukset
- karvatussu fan m40+
kiihottavinta naisessa voit toki hiukan siistitä saksilla mutta jättäisitte naiset kunnon tuuhean pehkon meille kielimiehille lutkutettavaks..nam!
Olen myös samaa mieltä et naiset säilyttäkää ne karvakolmiot!! Ne kiihottavat todella paljon ainakin minua mies 41v.
- pidän
luonnolisista naisista, tuuhea kolmio on kiihoittava....millä suhun saa yhteyden...?
- jabeksi
Onnittelut loistavasta valinnasta!
Luomunaiset on yleensä todella paljon fiksumpia kun nämä broilerin omistavat. - hommeli
Oikeella naisela pitää olla karvat,
kiihoittaa hirveesti, nami, nami - Sailor-62
Mitä h-----in väliä sillä miehelle on mitä puutarhassa kasvaa? Minusta mihet (naiset) eivät rakasta kumppaniaan oikeasti jos ne miettii jotain v----n karvojen määrää!!!! Jos oikeesti tykkää kumppanistaan ei kyllä mies (nainen) tällaisia mieti. Kyllä se oikea seksuaalisuus ja tykkääminen lähtee päänupin sisältä eikä PERSKAR---STA! Jos joku noita asioita kumppanilleen ehdottelee, hän on jo käynyt vieraissa tai menossa sinne! sinä et vaan kelpaa enää sellaisena kuin olet! Valitan näin se vaan menee.
- aitoääliö
Osin totta. Parisuhteessa karvat ovat sivuseikka, mutta niiden ajelu tai ajamattomuus ei tarkoita automaattisesti vieraissa käyntiä tms. Se on vain piristystä yhteiselolle, ja muutenkin ajeltu iho on herkempi. Se on sitten eri asia, jos parisuhde on tuosta kiinni. Sanoisinko silloin, että avioelämä on karvan varassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks315308Haluat nainen torjua minut
Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si673964Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut313449Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat
En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?933231Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?
Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää443188- 682641
Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan
kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai1242142En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä
kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri542129Farmi Suomi: Kirsi Salo syyttää koulukiusaajiksi - Jucci Hellström lataa napakasti
Mitäs mieltä olet Kirsi Salon koulukiusaamiskommentista? Farmi Suomi -kisassa väki vähenee ja kisa kovenee. Peliliikkeit261377- 1801247