Mä luovutan,

en jaksa

enää tätä karva pelleilyä.
Vaikka miten oon yrittäny siistiä niin mun iho tykkää tosi huonoa...oon kai tavallista herkkäihoisempi kuin muut emännät joilla on persekkin kuin norsunnahkaa.
Jos ei mun kolmio kelpaa niin ei voi mitään, mul on tärkeempääkin tekemistä ku tapella joka päivä puutarhani kimpussa.

7

2554

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • karvatussu fan m40+

      kiihottavinta naisessa voit toki hiukan siistitä saksilla mutta jättäisitte naiset kunnon tuuhean pehkon meille kielimiehille lutkutettavaks..nam!

      • Olen myös samaa mieltä et naiset säilyttäkää ne karvakolmiot!! Ne kiihottavat todella paljon ainakin minua mies 41v.


    • pidän

      luonnolisista naisista, tuuhea kolmio on kiihoittava....millä suhun saa yhteyden...?

    • jabeksi

      Onnittelut loistavasta valinnasta!
      Luomunaiset on yleensä todella paljon fiksumpia kun nämä broilerin omistavat.

    • hommeli

      Oikeella naisela pitää olla karvat,
      kiihoittaa hirveesti, nami, nami

    • Sailor-62

      Mitä h-----in väliä sillä miehelle on mitä puutarhassa kasvaa? Minusta mihet (naiset) eivät rakasta kumppaniaan oikeasti jos ne miettii jotain v----n karvojen määrää!!!! Jos oikeesti tykkää kumppanistaan ei kyllä mies (nainen) tällaisia mieti. Kyllä se oikea seksuaalisuus ja tykkääminen lähtee päänupin sisältä eikä PERSKAR---STA! Jos joku noita asioita kumppanilleen ehdottelee, hän on jo käynyt vieraissa tai menossa sinne! sinä et vaan kelpaa enää sellaisena kuin olet! Valitan näin se vaan menee.

      • aitoääliö

        Osin totta. Parisuhteessa karvat ovat sivuseikka, mutta niiden ajelu tai ajamattomuus ei tarkoita automaattisesti vieraissa käyntiä tms. Se on vain piristystä yhteiselolle, ja muutenkin ajeltu iho on herkempi. Se on sitten eri asia, jos parisuhde on tuosta kiinni. Sanoisinko silloin, että avioelämä on karvan varassa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut ja Tall poppy -syndrooma

      Persut ovat uhranneet käytännössä koko elämänsä lannistaakseen tai sabotoidakseen yksilöitä, jotka erottuvat joukosta ky
      Maailman menoa
      9
      4838
    2. Oot mahtava tyyppi

      En tiedä luetko palstaa. Koitan siitä huolimatta. Oot mun mielestä tosi erityinen tyyppi. Nopeesti taisin ihastua. Jot
      Ikävä
      44
      4734
    3. Orpo: Seuraavalla hallituksella ei ole yhtään enempää rahaa

      Valtiovarainministeriön virka-arvion mukaan julkisen talouden sopeutuksen tarve on noin kymmenen miljardia euroa ensi va
      Maailman menoa
      182
      3884
    4. Suomen kieli hiipuu vähitellen Vantaalla

      nykytahdilla jo joka kolmas vantaalainen on vieraskielinen 2030-luvun alussa. Maahanmuutto, suomalaisten alhainen synty
      Maailman menoa
      50
      3648
    5. Miksi vihereät ja vasemmisto haluavat tuhota tämän maan?

      He halusivat, että kannabis tulisi lailliseksi? - eikö kylliksi nuoria tuhota jo nyt huumeilla? - kannabis tuhosi minun
      Maailman menoa
      122
      3611
    6. Sofia servasi Pikku-Villen suvereenisti

      – Ihanko tosissaan tuleva sosiaali- ja terveysministeri hyökkää oppositiopuolueen puheenjohtajaa vastaan siksi, että täm
      Maailman menoa
      65
      3082
    7. Kun puolustusvoimat on huolissaan nuorison huonosta kunnosta

      ajatellen varusmiespalvelusta(kun moni joutuu keskeyttään), niin johan tuli joku yliopiston vasemmistonainen selittään,
      Maailman menoa
      114
      2041
    8. Ikävän karkoitukseen klassikkokysymys

      Mikä biisi saa hymyn huulille ja ajatukset mukavasti siihen yhteen ja ainoaan? 🤩 Laita biisin sanat, älä linkkiä. Alo
      Ikävä
      12
      1090
    9. Elämäni rakkaus

      Sitä sinä olet minulle ollut. Siksi tämä on kai niin vaikeaa. Jos sinä luopuisit niin ehkä se tulisi luonnostaan sitten
      Ikävä
      63
      897
    10. Millainen mulle

      Sitten sopisi?
      Ikävä
      93
      822
    Aihe