Säälikää Sirkkaa!

Mielestäni tämä pitäisi painaa villaisella eikä
liikaa retostella
199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nyt on hyvä retostella, sillä kohun aiheuttaja on SUOMEN PÄÄMINISTERI! Luulisi tuon tittelin omaavalla olevan käytöstapoja ja ennen kaikkea järkeä, vaan eipäs olekaan. Nyt on lehtienkin revittävä aiheesta kaikki irti mitä saa!

Sirkka on valintansa tehnyt, joten joutuu sivusta seuraamaan Vanhasen toilailuja. Kohta on sama sekomeno kuin Ilkka Kanervalla ja siitäkös me nautimme :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


69. kirjoitti:

Mielestäni tämä pitäisi painaa villaisella eikä
liikaa retostella

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu