Hollolaan tarmontielle tulossa uusi iso kirppis avajais tarjous 20€ viikko ja aukeaa 15.4
tervetuloa
tervetuloa
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mikä ihmeen tarjous tuo on? Oikea viikkohinta kirppiksillä on 10-15e/vk. Meilläpäin oli avajaistarjous 5e/vk ja pöydät olivat täynnä tavaraa ja hyvin menee kirppiksellä vieläkin, 15e/vk on hinta nykyään.
Siis ei voi sanoa muuta kuin että vali vali...miten helevetissä te jaksatte valittaa. teidän pitää saada pöydät ilmaiseksi ja kirpparin pitäjä joutuu ne antamaan ilmaiseksi!!!
ihmeessä sitten 10e/vk kirpparit voivat toimia vuodesta toiseen ja asiakkaita riittää. Tuskin tuottavat tappiota! Idea on se, että vuokrat ovat halvat ja pöydät ovat täynnä. Jos on kalliit vuokrat, niin puolet pöydistä on tyhjinä, eikä kukaan viitsi käydä.
Tila oli siisti ja pöydät hyvän näköisiä ja sijaintikin oli hyvä. Mielestäni 20€ ei ole paha vokra jos kirppis on siisti ja hyvällä paikalla.
parempi ku paikalliset kilpailijat