hei onko kellään tätä peliä? EI VARMAAN OO!

jos luit tän, oot homo...
8447
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

oon sitten varmaan ekä likkahomo....

Äänestä

Mun täytyykin sitten kertoa vaimolle ja lapsille,
että mä olenkin nyt sitten homo. Vaimo varmaan
kysyy, että miten niin ja mä sanon että joku
sanoi niin ja niin sen sitten täytyy olla.
Harmittaa vietävästi ku mä niin tykkään naisista,
enkä pojista...:).

Äänestä
  • niinpä

    Äänestä

  • niinpä

    Äänestä

  • niinpä

    Äänestä

  • niinpä

    Äänestä

  • alottaja kirjoitti:

    niinpä

    Olen vajaan kax vuotiaan pojan isä... Tykkään
    puhata vaimoni kanssa... Oon varmaan sit kaapissa!

    Äänestä

fakjuu vakomako ootite homo nuolemulkkua

Äänestä

Kommentoi aloitusta


arvuuttaja kirjoitti:

jos luit tän, oot homo...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu