Päätin eilen ostaa tommosen puikon kaupasta ja suosittelen todella. Maksaa siinä 4-5 euron paikkeilla. Peittää siististi lähes kaiken epämääräisen iholta ja syö samalla niistä paikoista rasvaa. Tietenkään tämä ei ole ratkaisu näihin iho-ongelmiin mutta tätähän voi käyttää niin kauan kunnes ongelmakohta paranee, ei tarvitse turhaan kuivata ihoa liikaa tai syödä lääkkeitä. Suosittelen!
Clearasil Instant Cover Stick
9
3880
Vastaukset
- fdsak
Ite oon varmaan vuoden käyttäny tuota :)
vähän meinaa vaan kasvot kuivua. - kysyisin
Onko se väriltään sitten erilaista kuin normaali clerasil? ei näy iholla?
- NW88
Ei näy iholla.
- anskud44
kyllä senäkyy iholla >_
- asddzzzdfz
Näkyy iholla. Haluaisin kysyä ohjeita miten tätä käytetään :D.. Pidin 30min ja menin sen jälkeen suihkuun pesemään pois.. en tiedä teinkö edes oikein.. Eli kauan pitää tota mömmöä pitää kasvoilla?
.... Jos nyt puhut siitä mistä luulen sun puhuvan, eli tästä Instant Cover Stickist ni sen tarkotus on peittää epäpuhtaudet, eli punaisuus ja finnit jne. Eli sitä ei pidetä jotain tiettyy aikaa ja pestä pois. Mä käytän niin, et laittelen sitä siit putkilost ongelma alueisiin ja sit sormella tasotan niin, et se näyttää luonnolliselta.
ohjeis neuvottiin, et sitä kannattaa laittaa monta kertaa päiväs. Se siis imee ihosta lähtevän rasvan eli muuttuu sellaks mössöks, ni ois hyvä, et jossain vaihees pyyhkii naaman vaik ihan vaan vessapaperil jos ei muuta oo ja sit laittaa uudestaan ja levittää luonnolliseks sormel.
Mietin vaan, et onks tää ihan ok tavaraa? Ettei vaa naama mee pahempaan kuntoon? Pitää vaan aina muistaa pestä pois ettei nuku sen kanssa...
- emiliaxee
Hei,mikähän putiikki Oulussa myy tätä "peitepuikkoa"??
- Anonyymi
Yöhuikka
- Anonyymi
Clearasil coverstick ei taideta enää myydä tuolla nimikkeellä - mikä se on nykyisin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2462189- 1901665
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471309Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501025- 41826
- 14800
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31780Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25766Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647