EI NYKYINEN HALLITUSPUOLUEEN

KANSANEDUSTAJA LUOVU SAAMASTAAN EDUSTA, EDES KUNNIANSA JA MAINEENSA MENETYKSESTÄ HUOLIMATTA!!!

OMASTA REHELLISYYDESTÄ JA MORAALISTA EI EDES AJATELLA SILLOIN KUN PALVELLAAN EX- RIKOLLISTEN VÄLITTÄMÄN RAHOITTAJAN TAHTOA!!!
168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

OLEN SAMAA MIELTÄ, MITEN SAA VEROVAPAATA RAHAA PALKKANA, KULUKORVAUKSEN NIMELLÄ.
350 000 € VIIDEN VUODEN AJALTA, JOKA TAKAISIN PERITTÄVÄ.

OLET OIKEALLA ASILLA, KUN OTAT HASSIN ESILLE.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


++¤¤¤¤¤¤++ kirjoitti:

KANSANEDUSTAJA LUOVU SAAMASTAAN EDUSTA, EDES KUNNIANSA JA MAINEENSA MENETYKSESTÄ HUOLIMATTA!!!

OMASTA REHELLISYYDESTÄ JA MORAALISTA EI EDES AJATELLA SILLOIN KUN PALVELLAAN EX- RIKOLLISTEN VÄLITTÄMÄN RAHOITTAJAN TAHTOA!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu