Venäjä viitoittaa suomen tien!

muita ongelmia, jos Suomi erehtyy käyttäytymään vapaan länsimaan tapaan;

http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Venäläispoliitikko Suomen Nato-jäsenyys johtaisi Venäjän vastatoimiin/1135244719514

Taisi loppujen lopuksi Häkämies vähätellä Venäjää riskinä Suomelle..
1187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tilanne on toinen.

Ei se ole vapautta jos on USA:n juoksupoika.

Länsimainen vapaus Guantanamoineen ja kerjäläisineen on illuusio.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sotilaallisia vaikeuksia ja kirjoitti:

muita ongelmia, jos Suomi erehtyy käyttäytymään vapaan länsimaan tapaan;

http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Venäläispoliitikko Suomen Nato-jäsenyys johtaisi Venäjän vastatoimiin/1135244719514

Taisi loppujen lopuksi Häkämies vähätellä Venäjää riskinä Suomelle..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu