Turha kenenkään väittää, etteikö Soini olisi toiminut raukkamaisesti halla-ahoa kohtaan ja heikkouttaan taipunut muiden puolueiden ja median painostuksen edessä.
Tommonen vilpillisyys tuppaa vaan tulemaan omaan nilkkaan ennen pitkää, ja niin käy tässäkin tapauksessa.
Tommonen vilpillisyys tuppaa vaan tulemaan omaan nilkkaan ennen pitkää, ja niin käy tässäkin tapauksessa.
Vastaukset 5
Vanhimmat
halla-aho saa tuomion? Onko se h-a:n loppu... poliittinen raaki, joka itse upotti itsensä.
Ei ihme, vaikka soinilla olisi siinäkin sormensa pelissä?
Samalla monen kohdalla murenee viimeinenkin kunnioitus Suomen rappeutunutta oikeusjärjestelmää kohtaan!
100% samaa mieltä. -Saa nähdä, kuinka kauan Soinin keuhkotkaan kestää tuota diktatuurin harjoittamista ja kunnon ihmisten selkäänpuukottamista?
Tänään vuorossa afrikkalaisten lisäksi suomalaiset naiset:
Vai niin
Kirjoittanut: Pekka walden 15.9.2007 klo 17.47
No ne afrikkalaisten suomalaiset daamit on kyllä sitä tasoa, että ei niitä valkoinen mies huolisikaan. Ja niistä afrikan miehistä ei kyllä työmarkkinoilla paljon iloa ole.