Itse olen huomannut, että oman käden kanssa tulen aina todella nopeasti 5-10 min. Naisen kanssa kestää huomattavasti pitempään. Onko muilla samoin?
Ovatko omat fantasiat niin voimakkaita? En koskaan käytä mitään lehtiä tai leffoja.
Parisuhteessa olevat ajatteletteko muita naisia? Minä ajattelen aina muita, ehkä se johtuu siitä.
Ovatko omat fantasiat niin voimakkaita? En koskaan käytä mitään lehtiä tai leffoja.
Parisuhteessa olevat ajatteletteko muita naisia? Minä ajattelen aina muita, ehkä se johtuu siitä.
Vastaukset 52
Vanhimmat
tietty se kestää kauemmin tussussa kuin kädessä, käsi vispaa nopeemmin kuin ite runkkaat sehän on selvä, lisäksi sulla on voimakkaampi ote mut samalla ei liian tiukka....jne.
tietysti kestää kauemmin.
Mulla kestää n.puolituntia. Pystyisin saamaan kymmenessäminuutissakin mutta pidättelen tarkoituksella. Näin pitempi nautinto.Jos käy kattoo privatti strippaajaaja niin siinähän on melkein pakko laueta kymmenessä minsassa.Aika rajana..sinäänsä typerää runkata kiireellä..
Käsi käy kokoajan, vispaa ja vatkaa, kova on ote.
Ihan mielenkiinnosta piti ruveta kurkistamaan, miten nopeasti miehet yleensä tulevat itsetyydytyksessä. Olen kuvitellut, että se käy parissa minuutissa, mutta nopein mitä tähän asti on esitetty on 5-10min! Kertokaas muutkin miehet laukeasmisaikojanne:).
Tuo nyt vaihtelee aika paljon.
Joku 15-20 min on nopein mihin pystyn, mutta usein tekee mieli viivyttää noin tuntiin.
Itseltä tulee 20 sekunnista 5 minuuttiin.
Ja kyllä! Tätä aikaa pitäisi saada pidennettyä.
Jos pukille menis, ja tulis 3 minuutissa niin heh heh. P.S. Olen 19 vuotias.
Toi 20 sekkaa on kyll vähän liian vähän...Et oo tainnu koskaan ees vempata. Minuuteissa se lasketaan. Sä mikään 19 oo...
Kerran naisen kanssa kellolla: 2min 30s
Jos oikein nopeasti yrittää tulla ja jotain siistii pornofilkkaa kattoo, niin alle minuutin, jos on oikein kovat paineet.
Jos oikein pitkittää, niin 5 tuntia on pisin.
jos pitkitän, pystyn runkkaamaan 2-3 tuntia.
Ohh... mitä järkee on runkata noin kauan... valaiskaa mua.
Niin, osuvasti sanottu tuossa yläpuolella, että mitä järkee on pitkittää laukeamistaan noin kauan. Eikö kuitenkin tavoitteena ole saada suht nopeasti fyysinen tyydytys? Ymmärrän kyllä, että pieni pitkittäminen voi lisätä nautintoa.
Jos pitkitetyn runkkauksen tavoitteena on pystyä naisen kanssa samanlaisiin aikatavoitteisiin, niin huhhuh! Minä en ainakaan unelmoi ainaisesta tuntikausien puuduttavasta jyystämisestä, mieluummin vaikka sitten useampaan otteeseen päivässä!
Oikein!!! Normaali "vemppaus" mul n.5-10 min. Itseähän siinä ajatellaan. Ja tosiaan mieluummin usein kuin pitkään. Tällä hetkellä on vähän nihkeämpää...
meitsiki pystyy tuleen parissakyt sekunnis, jos oon tosi puutteessa, mut ei siina minusta oo vaan mitaan jarkee, mielummin nautiskelen joku 5minuuttii tai enemman. riippuu tilanteesta kauanko uskaltaa vemputtaa. tanaan esim. piti laueta nopeesti, ku olin kuntosalin vessassa ja ei siel kehannu koko paivaa olla ;o
Yleensä masturbointi kestää siinä 30-45min. Johtuu ihan siitä, ettei sitä nyt kokoajan vars. tumputa, vaan pitäähän materiaaliakin vähän selailla välillä. ;) Teininä sitä tuli helposti alle minuutissa, mutta nyt vähän vanhempana kestää kyllä huomattavasti pidempään. Välillä käy myös niin, että tuntuu siltä kuin tulisi, mutta ei sitten kuitenkaan. Joutuu sitten aloittamaan tavallaan "alusta".
Jos on kiire menee muutama minuutti.
Yleensä rauhallisemmin vähintään 10min mieluummin puolisen tuntia, ylikin - sitä voi säätää.
Tuolla kahden minuutin munalla ei kyllä saa muuta kuin "paineet purettua"
Tuossak ajassa purkaannun kahdesti.
Aattelin kokeilla 5 t tänää.
Mä 60v ja kyl multa tulee noin kahes minuutis joskus tietenkin menee kauemmin.
Joo samaa mietin. Monen tunnin jyystö 🤪🆘 ei kiitos
Juuri testasin miten nopeasti menisi, vaikkei juuri edes haluttanut, tulos: 1min 20sec.
Yleensä tulee katseltua kuvaa ja ajateltua itsensä kuvassa olevan kanssa touhuissa.
Välillä tulee sitten pelkän ajatuksen voimalla tehtyä.
Seksiä ja yhdyntöjä harrastanut yli 15 vuotta ja edelleenkin se ensimmäinen kerta, siis illan/aktin ensimmäinen, kestää yleensä jopa toista minuuttia. Joskus muistan kestäneeni varmasti viisikin minuuttia, ilman kelloa tietenkin. Toinen kerta suht heti perään kestääkin sitten melkein niin kauan kuin haluaa. Muutama "yhden illan/aktin" juttukin on takana ja arvaatte, että "nolotti". En tiedä oliko nopeuteni syy siihen, että jutut jäivät vain siihen yhteen.
Mutta, olen huomannut, että "saaminen" ei ole seksin suola, vaan olen yrittänyt korvata nopeuteni jollain muulla tapaa. Esim toisen huomioonottamisella.
Että sillein.
No kyllähän sitä voi tilanteesta riippuen saada vaikka missä ajassa. Yleensä runkkaus ottaa sellaisen 20-30min, kun nimenomaan haluaa pitkittää ja selailla oheismateriaalia ;) Monesti kestää tuntejakin, jos oikein tekee mieli. Voi veljet millainen orkku tulee vaikka parin tunnin kiihotuksen jälkeen :) Toisaalta vaikka duunin tai salin vessassa onnistuu helposti alle 30 sek. Tietty jännitys helpottaa. Erikoista on se, et pystyn tulemaan niin nopeasti, et ei slaikka oo edes vielä kunnolla kova ;)
Naisen kanssa kestän yleensä niin kauan kun nainen saa tarpeeksi (mikä on tarpeeksi onkin sitten eri tarina). Alle 10min en yleensä saa. Eikä tuntikaan ole harvinaisuus. Toisaalta on sitä joskus kun oikein on kiihottunut (esim naisen nuolemisesti) tai tosi puutteessa (intti) niin kyl alle minuutissa pystyy tulemaan ja vieläpä nainen myös ;)
ja niin kuin tiedetään pääkopasta se on kiinni. Opetelkaa äijät hallitsemaan ajatuksenne :)
Tein tossa uuden oman ennätyksen 11.83s, että tuli. Mussa jotain vikaa? Tulen todellakin liian helposti.
Nainen22, 2-5min vastauksesi on, aika harvinainen 10v munkkiudes ni öö kerran käy pväs?? oon tosi RARE........ oikeeti vetoi !!!!!!!!....
nainen 22 sano elät puuttees ni sanon valehtelet ja todistan kaine !
knko minusa vika vai saanko kiusata ladyi ;P havign few tips <3 KM lisää PM TO ME ! this all tips
Normi aika 10 min
Moro haha hauskaa:p
mä haluisin panna yht hottii muijjaa
noin 5min. Käytän flesua ja katselen shemaletubea. Aina tulee alle 5min.
"noin 5min. Käytän flesua ja katselen shemaletubea. Aina tulee alle 5min."
Tuo kuulostaa nuoren miehen ajalta, joka on ollut jo valmiiksi melko kovassa kiimassa.
Matkantekoa hidastamalla saa täydemmän nautinnon ja se maali tulee ihan itsestään, nuorilla tuppaa olemaan liian kiire päästä maaliin ;-)
runkatessa 10 min nussiessa 5-10min
Ok
Nykyään naisen kanssa aivan liian nopeasti ja runkatessa kestää🙁 ikä….
Naisen kanssa eka lasti lähtee nopeasti. Ensi tapaamisella mummo ikäisen nais ystäväni kanssa tulin muutaman työnnön jälkeen. Olin pitkään ollut ilman. Uusinta kestää pidempään. M53
Jos edellisestä kerrasta on pitkä aika eikä ole tullut juurikaan runkattua niin sitten lasti lähtee herkästi jo muutaman työnnön jälkeen. Mutta jos pusseja on tyhjennetty säännöllisemmin niin sitten kestää sen 10 min. M58
Tuun heti huomenna.
NOi tunti (EI tuu ees spermaa oon 9)
Tuleminen joko oman käden kautta tai naidessa riippuu siitä kuinka kauan on edellisestä purkautumisesta. Asennollakin on vaikutusta.
Naidessa ei pysty niin hyvin säätelemään purkautumista kuin omaa kättä käyttäessä. Jos on pussit täynnä niin riittää kun pari työntöä tekee vaimoon niin se on hyvää päivää....spermat lentää kuin varpusparvi. Varskin jos on työntynyt takaapäin vaimoon.
Juuri näin...runkatessa siemenet lentää vasta siinä vaiheessa kun ei enää jaksa pidätellä ja haluaa tuntea purkautumisen ihanan tunteen, kyrvän sykkeen kädessä ja pussien paisumisen...
M56
Kyllä on ihana tunne kun on saanut purkautua.
Naisen kanssa n. tunnin ja ylikin - 10min.
Muutama työntö ja naisystävä saa spermat vittuun. Eilen lenkillä ollessa naitiin. Muija kontallaan. Ei tarvinnut kun muutaman työnnön niin laukesin.
Aika surkeaa kun ajattelee puolisoasi.
Ehkä hän hakee paremman panon ihan muualta.
Ihan tilanteesta kiinni. Joskus runkkailen livechatissa 3h putkeen . Toisinaan saan videoita katellessa jo 10min. päästä. Joskus kylässä vessassa käydessä pyykkikopasta piksut ja nuuskaisuja muutama niinpari minuuttia kun lastit pöntössä.
Vaatii dildon painetta värinää
Vaimon tai tyttöystävän kanssa naidessa kestää sen 10-20min kun pussit tyhjenee. Runkatessa pystyy säätämään aikaa vaikka tuntiin.
Itse käytän palleissani kumeja ja metallirenkaita
Myös luonnossa käynyt runkkailemassa Kuopiossa runkkupaikoilla. Pidän runkatessa punaisia tai keltaisia Kontio kumisaappaita. Tunnistavat kauempaa missä runkkari on . Kiihottaa kun katsovat .
[email protected]
Ihanaa kun puhut itsestäsi runkkarina, niin minäkin olen runkkari ja kiertelen miespaikoilla näyttelemässä kookasta kyrpääni ja kuinka se runkataan loppuun sperman roiskutteluun asti. Moni ei tykkää tuosta nimikkeestä, mutta minä olen siitä ylpeä. Runkkari 58v.
Etsi seksikumppani! Määritä parametrit ja kaupunki 👉 http://2790000.com/G/Y8ugC 👈
Aina anopilla kyläillessäni käyn wc pika runkulla, anoppini tietää että tykkään tuoksutella sen pikkareita niin jättää juuri päällä olleet sinne ennen tuloani että vävy saa nauttia kyläreissusta, eikä tarvitse kun vähän aikaa anopin ihanaa kiiman tuoksua maistaa ja haistaa kun kulli jo sykki isona kovana ja kiimatippaa jo lykkää sitten muutama veto housujen kanssa niin alkaa jo runsaat spermat tulee pikkareille, pyyhin kullini puhtaaksi niihin ja tiedän että kun lähden niin anoppi nauttii spermastani.