Fingerroos & aitolahti

Onkohan totta vai tarua? jos huhu oikea ketä uroota veikataan iskän hommiin. 1.renny 2.kanerva 3.marko b 4.k-kaupan väiski?
7442
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

samaa isää, Mattia.

Äänestä

Eikös tommoset yli kunnossa olevat itseään yli täynnä olevan vanhemmat naiset tarvii jonkun luusern SIOITUKSEN sisäänsä, että mahdollisesti salmonellainen muna hedelmöittyy???

Mutta nää uroot:

1.renny
Lima korkeella, ei kelpaa!
2.kanerva
EI seiso kelpaa tekstarille.
3.marko b
Ruskeen röörin mies, ei pökkää naisii!
4.k-kaupan väiski
Mies lienee hyvässä lihassa, joten saattas syntyy tulosta, mutta vaimo sanoo EI, EI ja EI!

Äänestä

ole ollu tiineenä jo ainakin viimeset kaks vuotta lehtijuttujen mukaan.luulis jo vähitellen jotain ulos puskevan

Äänestä
  • Tulossa mustakin voi olla?? tai kyläkauppiaan ferrarin värinen.

    Äänestä

  • keskenmeno ensin ainakin lehtien mukaan.

    Äänestä

iska on tietty hänen aviomiehensä. Aitolehmän kersan siittäjästä tuskin tietää aitolehmä itekkään !!

Äänestä

oikee sukunimi ?? Nii mikähän se mahtaa oikeesti olla kun hänestä puhutaan ainoastaan hänen "lempparinimillään" mm. aitolehmä, aitoh...a etc...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tiineenä? kirjoitti:

Onkohan totta vai tarua? jos huhu oikea ketä uroota veikataan iskän hommiin. 1.renny 2.kanerva 3.marko b 4.k-kaupan väiski?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu