Eerola&Halla-aho

Kuinkas se menikään? Oliko Juho Eerola niitä Halla-ahon Jussin kannattajia. Hajoaako Kotka persut kahteen leiriin. Kovin ovat olleet hiljaista poikaa.Eerolan jo äänestäjiään kunnioittaakseen olisi kerrottava kumpaan leiriin kuuluu.Soinin Timon va Halla-aho Jussin?
Kuulostellaan.
1134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

JUSSIA OLEN AINA ÄÄNESTÄNYT TIUSASTA MUTTA NYT PÄÄTIN LÖYDETTYÄNI HYVÄN EHDOKKAAN VAIHTAA PERSUIHIN MUTTA MUTTA MUTTA TÄYTYY VISSIIN SITTEN TAASKIN ÄÄNESTÄÄ PENTTII

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Not rasismus kirjoitti:

Kuinkas se menikään? Oliko Juho Eerola niitä Halla-ahon Jussin kannattajia. Hajoaako Kotka persut kahteen leiriin. Kovin ovat olleet hiljaista poikaa.Eerolan jo äänestäjiään kunnioittaakseen olisi kerrottava kumpaan leiriin kuuluu.Soinin Timon va Halla-aho Jussin?
Kuulostellaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu