Eikö KEPU:lle löydy kunnon

Onhan kepu:lla jämeriä läskiperseitä.

Eihän tuosta tulee enään mitään, ku puheenjohtaja painii jatkuvasti naisongelmien kanssa, on selvää että ne vie osan ajasta ja energiasta.
8262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Uuniperunoita syövä herra numero 69.

Äänestä
  • Huonolla puolueella on juuri niin huono johtaja kuin se ansaitseekin.

    Puolue on yhtä huono kuin on sen johtaja.

    Äänestä

  • Ja kansa nauraa kirjoitti:

    Huonolla puolueella on juuri niin huono johtaja kuin se ansaitseekin.

    Puolue on yhtä huono kuin on sen johtaja.

    Totta on tuo sanonta, mutta en minä nyt sentään niin ankara ole, että uskoisin Kepun tosiaan niin huono olevan, että se Vanhasen ansaitsisi.

    Äänestä

  • Nimetön kirjoitti:

    Totta on tuo sanonta, mutta en minä nyt sentään niin ankara ole, että uskoisin Kepun tosiaan niin huono olevan, että se Vanhasen ansaitsisi.

    nimettömänä tällä kertaa.
    Apinateennäinenfiksuus paljastaa.

    En minä nyt niin ankara ole....:)))))
    Buahhaaaaa en minä isä aurinkoinen niin ankara ole.... buahhaahhhhaaaahahhaa
    Suuruudenhullu narsisti kuvittelee suuria taas...
    Buahhaahhhaaaaa

    En minä ole demari, vaikka demareita kannatakin, ja olen ollut heidän ehdokkaanakin.... buahhaaahhhhaaa Kaikkea se hulluus teettää, ja panee kirjoittamaan.

    Äänestä

oikeudenmukainen, sekä kansanmieleinen johtaja.
Toisin on demareiden urpilaisen laita, kun kukaan ei tuosta ylimysinhokista edes viitsi puhua, jottei oksennus tulisi.

Nyt kun vaihtaisivat pian kusiniinan siihen hommaan, jos sen kerta pitää ämmän olla, niin silloin olisi ehkä jotain mahdollisuutta säilyttää edes entiset kannattajat.

Vanhanen on hyvä ukko, on vain liiankin hyvä demujen mielestä.

Äänestä

johtaja kun vertaa puolueiden johtajia suomessa.

Kokoomuksellan on opetettu media pelle. SDP:llä yli-innokas asioita ymmärtämätön suunsoittaja. Soini on tyhjänpäiväinen populisti. Muitapa ei näy ei kuulu. En edes tiedä muutaman puolueen puheenjohtajaa ketä ne ovat.

Äänestä

....kuvittelee olevansa naisten mies!!!
Oikeesti KUKAAN nainen ei välitä äijästä joka on täynnä mitä ihmeellisempiä rajoitteita, on kuivakka papereiden tonkija eikä viihdy hauskanpitoporukoissa.
Melko surkuhupaisaa ovat nämä kömpelöt nais-seikkailut olleet! Sirkkaparka!
Ainoa seikka mikä Vanhasessa vetoaa naisiin on valta.

Äänestä
  • viriili vai seniili?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


johtajaa kirjoitti:

Onhan kepu:lla jämeriä läskiperseitä.

Eihän tuosta tulee enään mitään, ku puheenjohtaja painii jatkuvasti naisongelmien kanssa, on selvää että ne vie osan ajasta ja energiasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu